Ještě v dobách, kdy vévodkyně Catherine byla pouze obyčejná Kate Middleton, byl její život plný napětí, večírků a nespoutaných party. Možná v současné době může Kate působit velmi upjatě, ale to jenom proto, že tak vypadat musí.

Ještě před několika lety byla s maminkou tří krásných dětí pořádná legrace. Kate si užívala večírky hlavně se svojí sestrou Pippou Middleton a byla to neskutečná jízda. Sice je fakt, že vkus pro módu se jí od té doby rapidně zlepšil, ale divoká Kate byla jen jedna.

A přesně tohle má Kate Middleton společné s nevěstou Meghan Markle (36). Bohužel si budeme muset zvyknout, že krásnou Meghan budeme čím dál tím častěji vídat pouze v usedlých kostýmcích, jak směle mává davu fanoušků.

Pravidla královské rodiny jsou striktně dána. Meghan se také musela vzdát své herecké kariéry, a tím ochudila diváky o další žhavé scény, které odhalovaly křivky jejího dokonalého tělíčka. Ze starých fotek je také poznat, že, stejně jako Kate, ani Meghan nepohrdla skleničkou dobrého vína a svůj život si uměla užívat na plno.

Bujaré období oběma dámám skončilo. I Meghan se bude muset chovat natolik distingovaně, aby nedělala ostudu britské královské rodině. Dost na tom, že její vlastní rodina tropí jeden skandál za druhým. Podívejte se do galerie na fotky z mládí obou úchvatných žen.