Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Tajné cviky v soukromí, které jí získaly ZLATO! Takhle rychlá Ledecká dřela pro svůj sen...

Ester zvolila speciální cviky...
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 16 fotografií
Nikdo jí teď neřekne jinak než královna rychlosti. Řeč je o Ester Ledecké, která při své famózní jízdě během obřího slalomu předvedla všem pohádku. Získala zlato. Při jejím dojezdu do cíle všichni oněměli, kdy její čas byl o setinu sekundy lepší než obhájkyně zlata ze Soči, Rakušanky Anny Veith. Jenže dcera slavného zpěváka to neměla zadarmo. Zvolila špičkovou přípravu a tajné cviky...

Ve slalomu na lyžích absolvovala Ester prozatím devět závodů Světového poháru a její nejlepší umístění bylo 19. místo. Teď přepsala dějiny. Na svém Facebooku zveřejnila před startem olympiády sérii hodně těžkých cviků, které byly možná tím, co jí pomohlo ke zlatu.

I když vše vypadá jako hračka, speciální cviky Ester nejsou procházkou růžovým sadem. Nejenže při nich posiluje nohy, ale i střed těla. A i pořádně své nožky, které dokázaly nemožné, protahuje.

Ester čím dál tím častěji dokazuje, že skutečně umí. Zlatý kov si rozhodně zasloužila. A kdo by si náhodou stěžoval, že je olympionička krásná žena, ale své dokonalé tělo schovává pouze pod kombinézou, tak se může pokochat jejími parádními partiemi na jejích soukromých snímcích, které odhalily přednosti zlaté sjezdařky.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy