Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tajná zpráva z nemocnice, kde Gott bojuje s leukemií: Přísné manévry i smutek personálu

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
ZÁKULISÍ
Jak eXtra.cz již informovalo, Karel Gott (80) se tři roky po zmizení původní rakoviny v současnosti bohužel snaží léčit se závažnější akutní leukemií. Ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze na Karlově náměstí mají pro něj na klinice hematologie ty nejlepší podmínky. Co nám řekla zaměstnankyně?

Už od dob, kdy tu zpěvákovi zachránili život poprvé, zde mají na informování o čemkoli ohledně něj přísné embargo.

„Pan Gott dochází do části kliniky, kam běžně není přístup ani ostatním pacientům, ani dalšímu personálu. Je u nás veden pod falešným jménem, aby mu bylo poskytnuto soukromí. Co se týče jeho aktuálního zdravotního stavu, o něm vám nic neřeknu. Schválně se po tom nepídím, aby to nevyvolalo podezření, kolem osoby pana Gotta tu už z předchozích dob panuje určitá nejistota a nervozita,“ řekla eXtra.cz zaměstnankyně oddělení, které se o Mistra stará.

„Každopádně, i když se tu o tom nikdo moc nahlas nebaví, všichni tu víme, že léčba pana Gotta víceméně nikdy pořádně neskončila. Víme, co za nemoc má, s čím bojuje, jaké jsou jeho šance. Bohužel tu s tím máme velké zkušenosti. Ten stav je skutečně vážný,“ dodala posmutněle členka personálu.

Karla Gotta (80) se zdejší lékaři starali i poté, co na jaře 2016 oznámil, že rakovina zmizela. Kvůli zničené imunitě pravidelně docházel na kontroly i na transfúze.

DÁLE MŮŽETE ČÍST:

Karel Gott má akutní leukemii! Se zlou nemocí bude bojovat, slíbil fanouškům

Akutní leukemie! Karel Gott ukázal, jak bojuje se zlou rakovinou, která se vrátila

Prosím o klid, požádal Gott a ukázal novou fotografii

Co vše nyní Mistra ohrožuje? Promluvil odborník

Související články

Další články