Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Tajná zbraň Novy: Lucii Borhyové vyrostla konkurence v podobě krásné Veroniky

Veronika Petruchová: Nova nasazuje do zpráv svou tajnou zbraň
Zdroj: Instagram Veronika Petruchová
+ Dalších 13 fotografií
Žhavá moderátorka

Veronika Petruchová (26) je kůň, na kterého vsadila Nova. Do nejsledovanější zpravodajské relace, tedy hlavních zpráv, má přinést nejenom svůj půvab a um, ale také svou mladou krev. V moderování vystřídá Ivetu Lutovskou. Na televizních obrazovkách ji budete vídat po boku sporťáka Martina Čermáka.

Noví koně na Nově

Dovedete si představit prestižnější moderátorský post, než se stát kolegyní Lucie Borhyové (43) a Reye Korantenga (47)? Novou dvojicí nejsledovanější zpravodajské relace se stala Veronika Petruchová (26) a sporťák Martin Čermák (30), který nahrazuje Petra Suchoně. Čermák dosud moderoval pořad TN Live, Petruchová zase Polední a Odpolední zprávy.

Nejkrásnější bruneta

Nova tak vsadila na atraktivní brunetku, která vystřídá Ivetu Vítovou, jež na Nově zaskakovala za Renátu Czadernovou, která se ale do zpráv už nevrátí. Veronika patří k nejpůvabnějším českým reportérkám a svým vzhledem dokonce i lehce připomíná Lucii Borhyovou - pokud by ovšem měla tmavé vlasy. Ty navíc tvoří skvělý kontrast s Veroničinýma modrýma očima.

Kráska jako vyšitá, navíc se skvělým přednesem, takže není pochyb o tom, že si české diváky jistojistě podmaní. Snad také získá více sledujících na sociálních sítích. Na Instagramu ji zatím sleduje necelých třináct tisíc lidí, to se ale jistě brzy změní.

Související články

Další články