Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Tajná zbraň na mistrovství světa? Pamela Anderson! Z tribuny mávala své o 18 let mladší lásce

Pamela Anderson je tajnou zbraní francouzského nároďáku!
+ Dalších 13 fotografií
Fotbalový šampionát míří do cílové roviny a nastává ten pravý čas tasit největší zbraně. Tahákem francouzské reprezentace je americká herečka Pamela Anderson (50), která chodí s jejím hráčem Adilem Ramim (32). A povedlo se, přes Belgii se Francie probojovala do finále!

Dělí je nezanedbatelný věkový rozdíl 18 let, ale pro Pamelu Anderson a francouzského fotbalistu Adila Ramiho jde o pouhopouhé číslo. Mezi stále ještě sexbombou a fešáckým čutálistou vzniklo opravdu silné pouto!

A jejich románek zřejmě hodně pomohl i francouzskému nároďáku, který se po úterní výhře nad Belgií dostal do finále letošního mistrovství světa. Anderson totiž byla na tribuně na stadionu v Petrohradě, odkud nadšeně mávala a fotbalistům, zvlášť teda svému Ramimu, vášnivě fandila!

Přestože už oslavila padesátku, je Pamela pořád neskutečně atraktivní. Ramimu se tak nelze divit, že je mu osmnáctiletý rozdíl fuk!

Mohlo by vás zajímat

Další články