Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tajná zbraň na mistrovství světa? Pamela Anderson! Z tribuny mávala své o 18 let mladší lásce

Pamela Anderson je tajnou zbraní francouzského nároďáku!
Zdroj: reprofoto youtube, Profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
Fotbalový šampionát míří do cílové roviny a nastává ten pravý čas tasit největší zbraně. Tahákem francouzské reprezentace je americká herečka Pamela Anderson (50), která chodí s jejím hráčem Adilem Ramim (32). A povedlo se, přes Belgii se Francie probojovala do finále!

Dělí je nezanedbatelný věkový rozdíl 18 let, ale pro Pamelu Anderson a francouzského fotbalistu Adila Ramiho jde o pouhopouhé číslo. Mezi stále ještě sexbombou a fešáckým čutálistou vzniklo opravdu silné pouto!

A jejich románek zřejmě hodně pomohl i francouzskému nároďáku, který se po úterní výhře nad Belgií dostal do finále letošního mistrovství světa. Anderson totiž byla na tribuně na stadionu v Petrohradě, odkud nadšeně mávala a fotbalistům, zvlášť teda svému Ramimu, vášnivě fandila!

Přestože už oslavila padesátku, je Pamela pořád neskutečně atraktivní. Ramimu se tak nelze divit, že je mu osmnáctiletý rozdíl fuk!

Související články

Další články