Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tajná svatba v zahraničí: Syn Václava Klause Jan (44) se podruhé oženil!

Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
láska
Tajnou svatbu v tyrolských Alpách si uspořádal syn bývalého prezidenta Jan Klaus (44). Oženil se se svou přítelkyní Lucií Trkovou (27), kterou poznal v práci. Do svazku manželského vstoupil už podruhé.

O radostné novince informoval server blesk.cz. Svatba se odehrála v zasněženém Rakousku a zamilovaný pár se snažil ji do posledních chvil tajit. Proto na svatbě nebyl ani Václav Klaus s manželkou Livií.

Hrdličky se společně poprvé ukázaly v červnu 2018, když ruku v ruce dorazily na narozeninovou oslavu Václava Klause. V tu chvíli bylo definitivně odhaleno, že se Jan Klaus, který na rozdíl od zbytku své rodiny s médii příliš nekomunikuje, rozvedl se svou bývalou manželkou Veronikou (37). Jejich velkolepá svatba proběhla v roce 2000 a pár přivedl na svět 3 děti.

Zdá se, že ani jeden ze synů bývalého prezidenta ČR nejde ve stopách svého otce. Václav Klaus ml. je totiž rozvedený rovnou dvakrát, Jan jednou, zatímco Václav Klaus nedávno slavil 50 let od svatby s manželkou Livií Klausovou.

Související články

Další články