Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Tajná svatba: Saša Rašilov do toho praštil! Svou lásku si vzal na Valašsku

Saša Rašilov je opět ženáč.
Zdroj: reprofoto FTV Prima/TOP STAR
+ Dalších 6 fotografií
Herec Saša Rašilov (46) do toho podruhé praštil, vzal si svou krásnou Lídu Němečkovou, se kterou tvoří pár od roku 2015. Utajená svatba proběhla na Valašsku, odkud Němečková pochází. Známá dvojice pozvala přes 150 hostů.

Jsou spolu od roku 2015 a téměř před rokem se jim narodila dcera Maruška. Není proto divu, že do toho Saša Rašilov a Lída Němečková praštili. Své ano si řekli v sobotu v pravé poledne!

„Jsme svoji a je to skvělé. Svatba se konala v mém rodném Valašsku v pravé poledne. Sašovi šel za svědka bratr Václav Rašilov a mně Jana Pidrmanová. Na tvorbě šatů jsem se podílela, byl to můj nápad, který zrealizovala kostýmní výtvarnice Petra Vlachynská,“ prozradila novomanželka magazínu TOP STAR.

Dvojice na sebe narazila v divadle a od začátku bylo jasné, že půjde o osudovou lásku. Rašilov těsně před narozením společného potomka hýřil o jejich vztahu vtipem. „Já jsem byl prostě konsternovaný, že se do té doby nenašel nikdo, kdo by pochopil, že jí má miminko udělat," smál se tehdy.

Saša Rašilov se ženil podruhé. Jeho první ženou byla herečka Vanda Hybnerová, s níž má dvě dospělé dcery.

Mohlo by vás zajímat

Další články