Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Tajná svatba porotce z MasterChefa: Jan Punčochář se ženil ve vlastní restauraci

+ Dalších 22 fotografií
Už jsou svoji!
Známý šéfkuchař a porotce z kulinářské show MasterChef Česko Jan Punčochář (40) si soukromí střeží víc než svoje recepty. O tom, že se bude ženit, tak dopředu věděli pouze jeho nejbližší. Dlouholetou partnerku Veroniku si v úterý vzal ve své restauraci U Matěje. A datum rozhodně nevybral náhodně, zároveň totiž slavil čtyřicátiny.

Po několika odkladech se šéfkuchař Jan Punčochář (40) v úterý konečně oženil. Dlouholetou partnerku Veroniku si vzal v den svých narozenin, takže nebude hrozit, že by v budoucnu zapomněl na výročí.

Porotce z kulinářské show MasterChef Česko o svém soukromí skoro nemluví a podařilo se mu utajit i svatbu. Ta proběhla v jeho vlastní restauraci U Matěje v pražských Dejvicích. Punčochář oblékl modrý oblek, aby ladil s nevěstou v modrobílých šatech.

O veselce netušili ani Punčochářovi příznivci, které na Facebooku pořádně šokoval. „Překvapení,“ napsal šéfkuchař a přiložil svatební fotku i snubní prstýnek. Bohužel ne ten skutečný, ale pouze emotikonu.

Na svatebním obřadu kromě nejbližšího příbuzenstva a přátel nechyběly ani dvě děti novomanželů. Gratulujeme!

Mohlo by vás zajímat

Další články