Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Tajná svatba porotce The Voice: Čerstvě ženatý konkurent Rytmuse se už stal i tatínkem

Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
Gratulujeme!
Porotce letošní pěvecké show The Voice Česko Slovensko už je v chomoutu! Slovenský rapper Kali (36) si v sobotu tajně vzal svou dlouholetou partnerku Alici. Na skromnou svatbu dostali pozvánku jenom ti nejbližší, máme první fotky!

Jako porotce v The Voice Česko Slovensko 2019 se stal miláčkem publika, teď na rappera Kaliho (36) čekají povinnosti ženatého pána. S dlouholetou přítelkyní Alicí si v sobotu řekli ano!

Na rozdíl od jiných celebrit nechtěli pompézní svatbu. "Bude to maličká veselka, v kruhu těch nejbližších. Chceme to určitě stihnout, dokud je ještě venku hezké počasí," řekl Kali nedávno portálu topky.sk a svá slova před několika hodinami naplnil.

Kali a Alice už jsou i rodiči, letos v únoru se jim narodila dcerka Nella. Sňatek tak byl od tohoto radostného okamžiku pouhou otázkou času.

Ještě před veselkou si oba novomanželé užili dvě divoké rozlučky se svobodou. Nevěsta se vdávala v šatech z dílny Galia Lahav, jejichž pořizovací cena se pohybuje okolo 80 tisíc korun. Kali zase musel vyměnit tenisky za elegantní oblek. Gratulujeme!

Související články

Další články