Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Tajná svatba Petry Němcové: Modelka si vzala svého boháče uprostřed pouště

Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 18 fotografií
Řekla ANO!
Supermodelce Petre Němcové (40) to po letech konečně vyšlo a stala se z ní vdaná paní. Na přísně utajeném, soukromém obřadu si vzala svého bohatého snoubence. Prstýnky si vyměnili na posvátném místě uprostřed pouště v Arizoně. Byla to romantika každým coulem, i když dost netradiční.

Po třech zmařených vážných vztazích si může Petra Němcová (40) konečně výskat. Do svazku manželského s ní vstoupil podnikatel v nemovitostech a šoubyznysu Benjamin Larretche, s nímž se poprvé ukázala na podzim loňského roku.

Dlouho to přitom vypadalo, že už Němcová štěstí v lásce mít nebude. Snoubenec Simon Atlee jí tragicky zemřel, z kruté rány osudu se ale dokázala vzpamatovat.

Supermodelka původem z Karviné svého boháče do chomoutu dohnala rychle. Svou lásku stvrdili na netradičním místě. "Jsme nesmírně nadšení, že vám všem můžeme říct, že jsme se vzali. Byl to soukromý obřad na posvátném místě Cathedral Rock v arizonské Sedoně. Tohle místo je pro nás velmi výjimečné, a to kvůli jeho silné energii a domorodým tradicím," prozradila Němcová.

Na Instagramu se podělila o několik fotek a je znát, že svatba to byla vskutku mystická. "Srdce mi tlouklo hlasitěji než bubny," přiznala modelka, která se vdávala v jednoduchých bílých šatech a s indiánským pírkem ve vlasech. To měl za čelenkou i ženich Benjamin, jenž místo obleku k "oltáři" přišel v zřejmě tradičním svatebním rouchu.

"Během našeho posvátného spojení se všechny elementy a andělé spojili a vytvořili nad námi magický zlatý oblak. Zažili jsme něco, co se slovy nedá vyjádřit. Jásáme, že se naše cesty spojily a těšíme se na naši společnou budoucnost," uzavřela Němcová a nepřímo tak naznačila, že dozrál čas na první miminko. Z předchozích vztahů zatím žádného potomka nemá, tak snad se jí i v tomto směru s Larretchem poštěstí.

Související články

Další články