Tak tohle by nikdo nečekal! Už jen proto, že miliardář Janeček (41) léta tvrdil, že už se nikdy neožení. Svůj soukromý život založil na mnohoženství, s čímž se nikdy netajil. Jedna milenka věděla o druhé, až tedy na lékárnici a modelku Janu Doleželovou (33), kterou málem trefil šlak, když jí před televizní kamerou během natáčení reportáže prozradil svůj vztah se servírkou Markétou. Takzvaný WTF výraz šokované Doleželové si ještě občas pouštíme pro obveselení.

Janeček vybral jednu ze svých milenek a obšťastnil ji snubním prstenem na začátku května. Svatba to byla, jak se na miliardáře patří, originální. Novomanželé se totiž vzali podle našich informací ve vzduchu, konkrétně ve vrtulníku, který během obřadu kroužil nad středočeskou Příbramí. Pikantností je, že originální svatba málem nevyšla, na úřadě totiž nemohli sehnat úřednici, která by byla ochotná do vrtulníku vlézt a obřadu ve vzduchu se zúčastnit.

A kdo že je jeho vyvolená? Onou životní láskou Janečka je taktéž geniální matematička Mariem, která pochází z Tuniska a momentálně žije v Paříži. Podle jeho slov se však do Česka chystá stěhovat.

Co Janečka donutilo vlézt do chomoutu? „Nikdy bych nevěřil, že je možné najít nejkrásnější ženu na světě, která je zároveň ve všem plně v souladu se mnou,“ řekl v rozhovoru pro DVTV, kde tajnou veselku propálil.

Jestli si ale myslíte, že milenky dostaly košem, chyba lávky! „Nezměnil jsem se v tom, že bych tvrdil, že člověk musí být věrný celý život,“ konstatoval Janeček. Koncept mnohoženství tedy neopouští a šanci na jeho náruč tak mají i další ženy. A i když nejste geniální matematička, nevadí, Janeček v tomhle směru není striktní.