Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Tajná svatba Leoše Mareše! Neuhádnete, kde si v tichosti vzal Moniku Koblížkovou!

+ Dalších 43 fotografií
Slavný moderátor Leoš Mareš (41) si tajně vzal Moniku Koblížkovou (36). Svatbu dokázali ututlat. Slavný pár oddával známý farář na hezkém českém zámku.

Náš nejpopulárnější moderátor Leoš Mareš (41) si tajně vzal přítelkyni Moniku Koblížkovou (36). Svatbu dokázali dokonale ututlat. Ke sňatku došlo v úterý na zámku v Litomyšli.

Nikdo z hostů novinářům neprozradil, že se do toho Leoš s Monikou chystají praštit. Oddával je známý farář Zbigniew Czendlik. Rozvedený Mareš tak měl církevní sňatek. O svatbě s Koblížkovou informoval Blesk.cz. Sňatek potvrdil místní starosta Radomil Kašpar. S Monikou Koblížkovou se Leoš zasnoubil na podzim, o ruku ji požádal velice romanticky.

„Byly tam skryté kamery. Mělo to být původně hlavně pro nás. Ale když už je to tak pěkně natočené, říkal jsem si, proč to nezveřejnit. Plánoval jsem to dlouho. Nikomu jsem to neřekl, v tomhle já jsem držák. Když byl ohňostroj, tak jí to ještě nedocházelo. Jen říkala, že když je to tak pěkný večer, že by… No a pak jsem si začal klekat a bylo to jasné,“ prozradil Leoš Mareš pro čtenáře eXtra.cz.

Očekávalo se, že svatba hvězdného páru bude velká show, takže Leoš utajeným obřadem všechny zaskočil. „Oba byli moc zamilovaní, a přestože v tom kostele byla zima, tak z nich sálala láska,“ řekl Blesku Kašpar. Na svatbě byli jen novomanželé a svědci. Prominentní páreček vzápětí odfrčel na luxusní svatební cestu.

Předchozí manželkou Mareše byla Monika Poslušná. Leoš s ní má dvě děti a hezký přátelský vztah.

Související články

Další články