Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Tajná svatba Jakuba Štáfka: Krásnou nevěstu nosil na rukou. Jak jim to slušelo a kdo práskl jejich velký den

Jakub Štráfek na premiéře filmu Vyšehrad se snoubenkou Dominikou.
Zdroj: Martin Procházka/eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
tajná veselka

Nejvíce svateb se odehraje během letních měsíců, ale během letošního července se s nimi doslova roztrhl pytel. Po Vojtovi Kotkovi, Radku Faksovi a Sandře Novákové do toho praštil i herec Jakub Štáfek (32) alias Julius Lavický. Poté, co se v minulém roce stal tatínkem, se rozhodl pojmout svou partnerku Dominiku za svou právoplatnou manželku. Se šťastnou novinou se ale paradoxně nepochlubil sám, zprávu o svatbě vypustil do světa herec Václav Matějovský (26), který sdílel několik snímků z veselky na Instagramu.

Oblíbený herec Jakub Štáfek si vyzkouší zcela novou životní roli, roli manžela. Svůj život v dobrém i zlém spojil se svou snoubenkou Dominikou, s níž má dcerku Olívii. Štáfek, který se proslavil už jako malý díky roli Matěje Jordána v nekonečném seriálu TV Nova Ulice, o termínu svatby dlouho mlžil.

Zrušil zápas

Štáfek se před pár lety nadchl pro boje v kleci a stal se MMA zápasníkem, a právě veselka byla podle jeho tvrzení důvodem, proč zrušil plánované utkání s Gáborem Borárosem. "Po květnovém turnaji bych měl mít svatbu, takže moje budoucí žena by nebyla úplně šťastná. Těch faktorů se sešlo tolik, že v tuhle chvíli je to úplně nereálné a mrzí mě to," sdělil herec na Instagramu.

"Budu doufat, že třeba někdy do budoucna, až to bude dávat smysl, mě zase uvidíte," dodal Štáfek s tím, že kdyby dorazil k oltáři s monokly či jiným zraněním, riskoval by, že ho jeho nevěsta na místě knockoutuje.

Vytroubil to kamarád

Svatba s Dominikou se tedy nakonec z plánovaného jara přesunula na červenec, o čemž se ale hvězda seriálu a stejnojmenného filmu Vyšehrad ani slůvkem nezmínila. Pár kratičkých záběrů z jeho dne D nakonec ve svých instastories zveřejnil jeho kamarád a kolega z branže Vašek Matějovský. "Když se vám žení kamarád, je to jedna věc, ale když se vám žení brácha, to je věc druhá," napsal k příspěvku a v očích mu bylo vidět upřímné dojetí. Na pár záběrech je například vidět, jak si Jakub nese krásnou ženu na rukou.

Dnes již manželé Štáfkovi se potkali při natáčení seriálu Specialisté. "Zpětně říkám, že to byl nejlepší projekt, protože jsem tam našel budoucí matku svého dítěte a svou budoucí ženu. Takže já na to období, kdy jsem točil Specialisty, vzpomínám moc rád," prozradil v pořadu Život ve hvězdách.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy