Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Tajná svatba hokejisty Tomáše Hertla: Krásná nevěsta Aneta vypadala jako z pohádky

Zdroj: Instagram
+ Dalších 24 fotografií
Nádhera
Chybí jim jenom zámek, kde by spolu žili šťastně až navěky. Svatbu jako z pohádky měl v sobotu hokejový útočník Tomáš Hertl (25). Po dlouholetém vztahu s Anetou Netolickou (25) do toho praštili. Své ano si v přísném utajení řekli v luxusním hotelu nedaleko Prahy.

Úspěšný hokejista Tomáš Hertl (25), který za velkou louží září v NHL, už není svobodný. V sobotu si vzal dlouholetou přítelkyni Anetu Netolickou (25). Z té je už několik hodin Hertlová.

Už jim tak nic nebrání v budování společné budoucnosti. Krásný páreček se již v minulosti netajil snem o velké rodině. Zasnoubili se na magických Seychelách a svatba proběhla na neméně romantickém místě.

Manželské sliby si vyměnili v luxusním hotelu nedaleko Prahy, kam pozvali přibližně stovku hostů. Svůj velký den chtěli utajit co nejdéle, jejich kamarádi se ale neudrželi a všechno propálili na Instagramu. Mezi nimi byli i hokejisté včetně některých bývalých spoluhráčů Hertla z pražské Slavie.

„Krásná svatba, děkujeme za pozvání,“ pochvaloval si Hertlův kolega z NHL Vladimír Sobotka (32), který dorazil s přítelkyní Nicole Novotnou (29).

Anetě to náramně slušelo a mezi letošními nevěstami se vdala v jedněch z nejkrásnějších šatů. A vedle stylové výzdoby s Tomášem dostáli i řadě svatebních tradic. Po obřadu a focení začala party, na které novomanželé i svatebčané sňatek náležitě zapili.

Související články

Další články