Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Tajná svatba Evy Perkausové: Kdo je uhrančivý svalovec Ivan Hecko?

Eva Perkausová se vdala: Kdo je Ivan Hecko?
Zdroj: Se souhlasem Evy Perkausové
+ Dalších 5 fotografií
Svatba

Moderátorka Eva Perkausová (27) si pro diváky i kolegu Romana Šebrleho (47) připravila pořádné překvapení. Během živého vysílání na Primě totiž propálila, že si vzala svého o dvanáct let staršího partnera Ivana Hecka (39). Kdo je vlastně tajemný podnikatel Hecko a jak se ti dva seznámili?

Krásná blonďatá moderátorka Eva Perkausová šokovala oznámením, že se vdala. U Hlavních zpráv vás vítá Roman Šebrle a Eva Hecko Perkausová,“ propálila na začátku televizní relace na Primě moderátorka. Tím překvapila nejen diváky, ale i samotného Šebrleho.

Eva byla s podnikatelem Ivanem Heckem zasnoubená již delší dobu. Ten ji požádal o ruku v dubnu minulého roku při romantické večeři pod noční oblohou plnou hvězd.

Podnikatel ve stavebnictví

Uhrančivý svalovec Ivan Hecko je podnikatel v oboru stavebnictví a developmentu. Narodil se v roce 1982 na Ukrajině, ale v sedmnácti letech se přestěhoval za svým starším bratrem a otcem do Česka. Už odmalička rád sportuje a i nyní se tak může chlubit vyrýsovanou postavou.

S Perkausovou jsou spolu od roku 2018. „Na sportovní události, kde jsem byla s kamarádkami. Ivan poprosil organizátora, aby nám dal stoly poblíž sebe. A nakonec si přišel pro číslo, ale to jsem mu nedala,” prozradila pro iDnes Eva, která dodala, že cizím mužům čísla nedává. „Takže si vzala moje, že se možná ozve sama. Prý říkala kamarádkám, že to rozhodně bude nejdřív za týden, aby vyvolala zájem. Ozvala se ještě ten večer. Od té doby jsme si psali pořád,” svěřil se Ivan v rozhovoru pro iDnes.

Mají spoustu společných zájmů

Společně cestují do exotických krajin, v únoru 2021 například navštívili Maledivy, kde si nakonec museli pobyt prodloužit, a to kvůli pozitivnímu testu na koronavirus. „Naše největší záliby jsou jídlo a sport. Rádi spolu jíme a rádi se spolu hýbeme, chodíme běhat, lyžujeme, a když se jednomu nechce, druhý ho vyhecuje,“ prozradil v minulosti pár.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy