Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Tajná svatba! Dcera Martina Stropnického Anna se vdala: Dorazil i otec?

Anna Stropnická se vdala.
Zdroj: Herminapress / se souhlasem F. Stropnická / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
svatba

Herec a velvyslanec ČR v Izraeli Martin Stropnický (65) má za sebou jeden z důležitých životních dní, dle deníku Blesk se mu totiž vdala milovaná dcera Anna Stropnická (33). Za manžela si vzala svého dlouholetého partnera, herce Jana Grundmana (41). Zda dorazil na svatbu i tatínek Stropnický, je ale otázkou.

V sobotu 6. srpna se z herečky Anny Stropnické stala vdaná paní. Dcera herce a velvyslance ČR v Izraeli Martina Stropnického řekla "ano" herci Janu Grundmanovi, se kterým tvoří již léta krásný pár, což je znát ze snímků, které sdílelo na sociálních sítích blízké okolí páru. S informací o svatbě přišel jako první deník Blesk.

Veselka proběhla v úzkém kruhu rodiny a přátel, dokonce zatím není jasné, zda Annu k oltáři vedl tatínek Stropnický a kde přesně svatba proběhla.

Jasné ale je, že Anna byla vskutku krásná nevěsta, oblékla si splývavé svatební šaty, kterým dominoval krajkový vršek s výstřihem do "V". Celý look sladila s jednoduše zapletenými vlasy a svatební kytici, kterou pak zajisté házela přítomným nevdaným ženám, zvolila v boho stylu. Ženich Jan Grundman oblékl tmavomodrý svatební oblek.

Herci si rádi nosí práci domů: Bavíme se tím

Anna a Jan tvoří už několik let šťastný pár. To, že jsou oba herci jim doma neplechu ani zdaleka nedělá.

"Nám to sedí. Nevadí nám nosit si práci domů, z našeho koníčku se stalo zaměstnání. My se tím bavíme. Nevadí nám ani, že hrajeme ve stejném divadle, rádi trávíme čas spolu," svěřila se Anna před dvěma lety pro Novinky. V té době ještě netušila, že se brzy zasnoubí, avšak věděla, že už by se ráda usadila.

"Nebráním se tomu usadit se. Je mi třicet, a co se týče vztahů, mám pocit, že jsem už našla. Takže by to mohlo být na pořadu dne. O ruku ale ještě pořád žádají muži," odpověděla tehdy na otázku možné žádosti o ruku.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy