Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tajná svatba! David Limberský si bere holku, na kterou to zkoušel Michal Hrdlička

Zdroj: profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 26 fotografií
Bude ženáč
Plzeňský fotbalista David Limberský (35) si za manželku bere dlouhonohou krásku Lenku Olbertovou. Slečna se proslavila na festivalu v Karlových Varech, kde to na ni zkoušel moderátor Michal Hrdlička (30).

Sympatická kráska se hodně proslavila v roce 2016 na filmovém festivalu v Karlových Varech. Tehdy tam přijela po boku Nely Slovákové (28) a pořádně si užila večer. Dokonce to tam na ni zkoušel sportovní moderátor Michal Hrdlička.

Sexy slečnu ale nakonec sbalil fotbalista David Limberský a v roce 2018 ji v luxusním resortu Chateau Mcely požádal o ruku. Limberský má dvě děti s předchozí partnerkou Míšou, ta ho ale do chomoutu nedostala. To Lenka Olbertová je jiný kalibr. Ta už prozradila, jak bude tajná svatba vypadat.

„Svatbu nebudeme mít v České republice. Bude to na jaře v teple, v exotice, abychom si užili tu romantiku sami dva,“ uvedla Lenka v pořadu Top Star na FTV Prima. Pak dodala, že když ji David okouzlil, tak ani netušila, že hraje fotbal na špičkové úrovni.

„Modelka a sportovec, je to trošku klišé. Já jsem ale tehdy ani nevěděla, kdo to je, když jsem ho poznala. Pro mě to byl no name fotbalista,“ dodala Lenka, která s Davidem plánuje společný život v dobrém i ve zlém.

Související články

Další články