Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Tajná schůzka Angeliny a Brada skončila hádkou: Uniklo, co na ní řešili!

Tajná schůzka Angeliny a Brada skončila hádkou: Uniklo, co na ní řešili!
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další
+ Dalších 72 fotografií
Soud pokračuje
Po dvou letech zvládli paparazzi nafotit Angelinu Jolie (43) a Brada Pitta (55) bok po boku. Přesně tak dlouho už se hollywoodská dvojice rozvádí. Soudní tahanici komplikují hlavně děti, ani jeden z rodičů se jich pochopitelně nechce vzdát. Na nedávné schůzce, kterou se navzdory snahám nepodařilo utajit, řešili právě péči o potomky. A nebyli by to Brad s Angelinou, aby si nakonec nevjeli do vlasů!

Zuřivý rozvod Angeliny Jolie a Brada Pitta trvá už od roku 2016. A až nyní, po více než dvou letech, se je podařilo nafotit v jedné místnosti. Někdejší nejkrásnější pár Hollywoodu se sešel, aby probral péči o děti.

Koncem loňského roku se na přístupu k dětem nakonec dohodli mimosoudně. Spor mezi Angelinou a Bradem se však, zdá se, rozhořel nanovo. Schůzka proběhla minulou středu a nešla úplně podle plánů. Podle svědků, a je to patrné i z fotek, se na ní dost drsně pohádali.

"Pořád dohadují podmínky střídavé péče. Mluvili hlavně o konkrétních chůvách, které Angelina dětem najme na dny, které budou trávit s Bradem," svěřil zdroj amerického časopisu InTouch. "Bradovy právníky tenhle požadavek Angeliny dost znepokojuje," dodal.

Dá se tak předpokládat, že právě kvůli tomuhle si Brad a Angelina znovu vjeli do vlasů. Pitt prý dokonce několikrát vystřelil ze svého křesla, odešel z místnosti a vrátil se až za několik minut.

Děti ale nebyly jediným předmětem setkání dvou momentálně největších nepřátel v šoubyznysu. "Snaží se konečně dospět také k dohodě ohledně finančního vyrovnání, aby rozvod mohl dospět ke zdárnému konci," tvrdí zdroj magazínu.

Ať už zběsilá tahanice skončí jakkoliv, doufejme, že to nejvíc neodskáčou právě děti. Zatímco Angelina se se šesti potomky ráda vystavuje na veřejnosti, Brad s nimi prý čas tráví výhradně za vysokými zdmi svého sídla. I k tomu by mohl soudce nakonec přihlédnout.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy