Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tajná premiéra One Man Show: Kazma si utahuje z Mareše a nechybí Jágr

Kazma celebritám pustil novou One Man Show!
Zdroj: archiv, eXtra.cz
+ Dalších 37 fotografií
Za pár desítek minut bude mít premiéru nová One Man Show, prý nejdražší díl vůbec. Kazma sezval do kina na Andělu celebrity a další osobnosti a svoji půlroční práci jim v předstihu pustil. Ještě předtím redakce eXtra.cz získala informace, že se show vrací k válce s Leošem Marešem kvůli sázce o ferarri. Vše prý směřuje na charitu a nechybí Lucie Bílá, Tomáš Klus nebo Ewa Farna. Zajímavou roli má také Jaromír Jágr. O čem nový díl je přesně?

Na devátou večer se do kina na Andělu sjely celebrity, které tam pozval proslulý bavič Kazma (33). V předpremiéře jim pustil nový díl své One Man Show, kde půjde do tuhého.

Vrací se totiž k válce s Leošem Marešem (42) kvůli sázce o ferarri – více zde. V dílu účinkují Lucie Bílá (52), Ewa Farna (25) nebo Tomáš Klus (32), nechybí dokonce ani Jaromír Jágr (46).

Máme první dojmy od našeho zdroje, který na promítání nechyběl. „Kazma se tváří tak, že hlavním účelem je udělat charitu. Středobodem bude song, který se má stát hitem a upozornit tak na kampaň 1/10. Leoš Mareš z toho celého nevychází vůbec dobře, Kazma totiž ukáže i nějaké zákulisní záznamy,“ řekl eXtra.cz.

„Nejde vyloženě o jeho likvidaci za to, že nedal auto na charitu. Spíš to bude působit hezky od všech hvězd a pro Mareše to nebude příjemné,“ dodal.

Tady si přečtěte, co dalšího náš zdroj o nové One Man Show práskl.

Na tajnou premiéru dorazila Patricie Solaříková, Adam Mišík s přítelkyní Dianou Kratochvílovou, zpěvák Jan Bendig nebo Teri Blitzen s přítelem NobodyListen. A následnou afterparty si nenechali ujít ani protagonisté nové One Man Show Lucie Bílá a Jaromír Jágr.

Související články

Další články