Na devátou večer se do kina na Andělu sjely celebrity, které tam pozval proslulý bavič Kazma (33). V předpremiéře jim pustil nový díl své One Man Show, kde půjde do tuhého.

Vrací se totiž k válce s Leošem Marešem (42) kvůli sázce o ferarri – více zde. V dílu účinkují Lucie Bílá (52), Ewa Farna (25) nebo Tomáš Klus (32), nechybí dokonce ani Jaromír Jágr (46).

Máme první dojmy od našeho zdroje, který na promítání nechyběl. „Kazma se tváří tak, že hlavním účelem je udělat charitu. Středobodem bude song, který se má stát hitem a upozornit tak na kampaň 1/10. Leoš Mareš z toho celého nevychází vůbec dobře, Kazma totiž ukáže i nějaké zákulisní záznamy,“ řekl eXtra.cz.

„Nejde vyloženě o jeho likvidaci za to, že nedal auto na charitu. Spíš to bude působit hezky od všech hvězd a pro Mareše to nebude příjemné,“ dodal.

Tady si přečtěte, co dalšího náš zdroj o nové One Man Show práskl.

Na tajnou premiéru dorazila Patricie Solaříková, Adam Mišík s přítelkyní Dianou Kratochvílovou, zpěvák Jan Bendig nebo Teri Blitzen s přítelem NobodyListen. A následnou afterparty si nenechali ujít ani protagonisté nové One Man Show Lucie Bílá a Jaromír Jágr.