Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Tajná předávka skryté imunity: Jirešová ji dala chytře favoritovi soutěže a Bandurko zuří

Ivana Jirešová svou skrytou imunitu darovala Mártymu.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Se souhlasem TV Nova
Předchozí Další
+ Dalších 17 fotografií
skrytá imunita

Pokud jste neviděli poslední dva díly Survivora, tak nečtěte dál. Jedná se spoiler. Předtím, než začala další z dramatických kmenových rad, herečka Ivana Jirešová už věděla, že má terč na zádech. Jako první se jí podařilo získat kompletní skrytou imunitu, čímž by si tak zachránila život v drsné reality show. Ptáte se nyní, proč ji tedy nepoužila? V tu dobu už ji totiž měl někdo úplně jiný. Ivana se jí předem záměrně zbavila. 

Ivana Jirešová nepatřila zrovna k nejsilnějším článkům na ostrově. Jedna věc se jí v Survivoru ale přece jen povedla, a to získat kompletně celou skrytou imunitu. Mnozí doufali, že skrytý symbol použije na kmenové radě ve svůj prospěch, protože musela tušit, že ostatní soutěžící budou psát její jméno. To se ale nestalo. Proč?

Imunita putovala k tanečníkovi

Herečka, známá především z Ordinace v růžové zahradě, totiž skrytou imunitu před kmenovkou někomu dala. A nebyl to nikdo jiný než sympatický tanečník a velký adept na vítěze Martin Prágr alias Márty. Na něm už od začátku bylo poznat, že k Ivaně Jirešové má velice blízko a na ostrově si spolu velmi rozuměli. Díky tomuto přátelství se mu podařilo získat symbol skryté imunity, kterou může použít do dalších dní.

Ivana Jirešová se zachovala tak, jak by se měl zachovat každý soutěžící, kterému hrozí vypadnutí a odchod z ostrova. Například hasič Filip Křížek, který byl z kmene Lovců, tak neučinil a symbol imunity si odvezl s sebou domů jako suvenýr. To nejvíce naštvalo Martina Husára alias Bandurka, který si na jeho část imunity brousil zuby.

Filip a Bandurko v Survivoru:


Bandurko byl totiž s Filipem předem domluvený na konkrétním místě, kde mu měl hasič symbol imunity nechat. Místo toho Bandurka čekalo velké překvapení. "Do pí*e. Byl jsem vytočený, když jsem přišel na to místo. Počítal jsem s tím, že dodrží to slovo chlapa, jak říkal. Pí*us, úplný pí*us," nadával poté Bandurko, když zjistil, že imunita je právě spolu s Filipem někde v letadle.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy