Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Tajná párty ve Varech: Jiřina Bohdalová juchala na parketu s Davidem Pastrňákem

+ Dalších 5 fotografií

Karlovarský festival je v plném proudu a jako každoročně to ve Varech pořádně žije! Známé osobnosti si událost náramně užívají. Na jednom z večírků se odvázala i Jiřina Bohdalová. Herečka kývla na vyzvání na parket a zatancovala si s hokejistou Davidem Pastrňákem. Máme exkluzivní video!

56. ročník filmového festivalu ve Varech přijela navštívit řada známých osobností, které si významnou událost opět užívají ve velkém stylu. Jako každoročně nevynechávají ani nekončící večírky a na jednom z nich se odvázala i herečka Jiřina Bohdalová (91).

Tajná párty ve Varech

Na tajné párty v Grandhotelu Pupp herečka zazářila na tanečním parketu společně s hokejistou Davidem Pastrňákem. Takové vyzvání na tanec se rozhodně neodmítá. Pochlubila se jím i dcera Bohdalové Simona Stašová. Na svůj facebookový účet zveřejnila exkluzivní záběry. “Moje maminka 91 roků s vynikajícím hokejistou Davidem Pastrňákem 26 roků,” napsala pod příspěvek.

Taneček sklidil úspěch, Dagmar Havlová taneční výkon hokejisty ocenila objetím.

Jiřina Bohdalová přijela do Varů s nejlepší možnou náladou, rozdává úsměvy na všechny strany a zatím se nestihla ani zastavit.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy