Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Tajná party celebrit na Tenerife: Vondráčková na lodi, Grossová s drinkem a Felix Slováček s přáteli

České celebrity zamířily na Tenerife. Právě tam se totiž uskuteční párty měsíce.
Zdroj: eXtra.cz/Se svolením Zuzany Belohorcové
+ Dalších 10 fotografií
tajná party

Jakmile se u nás objevil první sníh, české celebrity usoudily, že je potřeba sbalit kufry a zmizet někam do tepla, ideálně na Tenerife. Bývalá moderátorka Zuza Belohorcová tam se svým manželem, podnikatelem Vlastou Hájkem, totiž pořádají velkolepou party, na které nebude chybět miliardář Richard Chlad, saxofonista Felix Slováček ani muzikálová zpěvačka Natálie Grossová, čehož jsou plné sociální sítě

Podnikání jim kvete

Světoběžníci Zuzana Belohorcová a Vlastimil Hájek se v době, kdy udeřil covid ve své největší síle, odstěhovali z USA zpět do Evropy. Poté, co prodali svou vilku, kterou pronajímali v Miami, se usadili ve Španělsku. Nejdříve si kufry vybalili v Marbelle, nebyli tam ale příliš spokojeni, protože nejen oni, ale i jejich děti, dcera Salma (12) a syn Nevio (8) milují teplo, a v tom jim tamní podnebi nevyhovovalo.

Hlava rodiny proto zavelela, že se rodina opět přesune. Rozhodli se pro Kanárské ostrovy a nakonec zakotvili na Tenerife, kde si Vlasta se Zuzou otevřeli realitní kancelář. „Byl to nápad mého muže,“ prozradila tehdy Belohorcová v rozhovoru pro TV Markízu.

Letos slaví jejich rodinný podnik první rok své existence, a protože se mu neskutečně daří, je potřeba to pořádně oslavit. A co by to bylo za oslavu, kdyby na ní chyběli jejich přátelé z Čech, se kterými se oba rádi setkají pokaždé, když jim to čas dovolí.

Velkolepá party Zuzy a Vlasty

Slovo dalo slovo a na Tenerife se začaly chystat přípravy na velkolepou party, která by měla zůstat pokud možno co nejvíce v utajení. Během balení kufrů se ale přece jen některé ze slavných českých osobností, které byly na akci pozvány, tak trochu prořekly prostřednictvím svých sociálních sítí.

"Moc vás všechny zdravím z Tenerife! Užíváme si s kamarádkou krásného počasí a sledujeme z výletu na lodi krásný západ slunce. Hezký večer do Čech," napsala na Facebook k prosluněným fotografiím legendární zpěvačka Helena Vondráčková, která na seznamu čestných hostů nesměla chybět.

Dalšími hosty, kteří se zúčastní narozeninových oslav realitky patřící Belohorcové a Hájkovi, je například jejich blízký přítel, miliardář Richard Chlad. Ten je se svou čerstvou snoubenkou Annou - Marií Kánskou u slavného páru dá se říct pečený vařený.

Velkou akci, na kterou byl mimo jiné pozván i muzikant Felix Slováček, zpěvačky Markéta Konvičková a Natálie Grossová s maminkou Šárkou, si nenechal ujít ani moderátor Michal Šeda. Ten ale tentokrát za pultík pustí samotnou majitelku a svou kolegyni z branže Zuzanu. Prostě to bude pořádná party se vším všudy, tak jak ji umí uspořádat jen Vlasta.

Související články

Další články