Přísně tajná párty s Rolling Stones jen pro celebrity a další vyvolené se v pondělí konala v Praze. S legendárními rockery se ještě před středečním koncertem v Letňanech setkala řada významných osobností. Na seznam zvaných se ocitlo i několik krásných modelek!

Neodolaly pokušení a i přes zákaz od pořádající agentury večírek proflákly na Instagram. S proslulými „Stouny“ pařila Česká Miss 2011 Jitka NováčkováOlga Plojhar Bursíková, dcera bývalého ministra a expředsedy Strany zelených Martina Bursíka.

Šestici pozvaných krásek tvořily i modelky Denisa Terzijská Kršková, Marie Bartošová nebo Monika Podaná. Ty úspěch zažívají především v zahraničí. Skupinku uzavírala finalistka České Miss 2014 Simona Šimková.

„Aneb když ti napíše Olga Plojhar, sejdete se i se Simonou Šimkovou a dalšíma krasavicema a skončíte na soukromým večírku Rolling Stones," napsala Nováčková na Instagram.

Dnes ráno fanoušky vyděsila zpráva, že Mick Jagger skončil v Praze v nemocnici. V Ústřední vojenské nemocnici měl podstoupit obstřik hlasivek, strávil tam asi 20 minut a už by měl být v pořádku.