Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Tajná oslava na natáčení Ordinace: Martin Stránský slaví životní jubileum prací

Tajná oslava na natáčení Ordinace: Martin Stránský slaví životní jubileum prací
Zdroj: TV Nova
+ Další 3 fotografie
ordinace
Martin Stránský, který v Ordinaci hraje doktora/záchranáře Otu Kováře, dnes slaví 50. V Ordinaci na něj čekala tajná oslava. Štáb i kolegové mu připili už v devět ráno, Martin totiž točil od sedmi. Dostal sedmikilový dort ve tvaru motorkářského kola, v něm zapíchnutá injekční stříkačka s logem Ordinace. Martin je totiž vášnivý motorkář.

Stránský alias Ota Kovář z Ordinace v růžové zahradě vstával v půl páté ráno, protože točil už od sedmi a dojíždí z Plzně. Narozeninový den má nabitý prací, ale vůbec mu to nevadí.

"Padesátku slavím prací. Ráno jsem točil Ordinaci, přejíždím do dabingu, pak přejedu do jiného studia, kde budu namlouvat něco na jednu akci, a večer namlouvám audioknihu," prozradil zjevně potěšený Martin.

Na place mu popřála seriálová nadřízená Jana Holcová (44), ale i další ordinační hvězdy Radim Fiala (50), Jan Čenský (58), Ha Thanh Špetlíková (30) a také letitý kamarád ze školy Robert Jašków (50).

Slavil už o víkendu

Tušil, že se během natáčení něco semele, podrobnosti před ním ale kolegové utajili. "V Ordinaci mi udělali radost. Dostal jsem nádherný dort. Věděl jsem, že se na mě něco chystá, byli tajemní a pořád si něco špitali. Ale tímhle mě překvapili," pokračoval oblíbený herec.

Padesátku už trošku stihl zapít předem o víkendu. "Už jsem lehce slavil s rodinou a s kamarády. Ještě mě čeká malá rodinná oslava, dáme nějaký dobrý oběd. A ještě něco malého udělám v divadle. Bilancovat jsem ale ještě nestihl. Vstával jsem v půl páté a nemám pocit, že bych byl dneškem moudřejší, zatím se nic zásadního nezměnilo," uzavřel se smíchem Stránský.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy