Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Tajná oslava Lely Ceterové: Karlos ji vzal na loď i do baru, kde tehdy čekal na Riku Fane

Karlos vyvedl Lelu do klubu, který v minulosti navštívil i s milenkou Rikou.
Zdroj: koláž eXtra.cz/foto Renata Bušková
+ Dalších 7 fotografií
Narozeniny

Lela Ceterová oslavila 34. narozeniny. Její manžel Karlos Vémola (37) si pro ni připravil nádherné překvapení. Nejdříve ji vzal na loď, kde trošku popili a pojedli, a poté se přesunuli na party do centra, kde nechyběl narozeninový panák. Lela své pocity z krásné oslavy popsala na svém Instagramu. 

Před čtyřiatřiceti lety se narodila Lela Ceterová. Nejdříve se proslavila jako slovenská playmate, která neměla žádný ostych ukazovat své tělo. Více do povědomí veřejnosti se ale dostala coby manželka MMA zápasníka Karlose Vémoly. S ním v červnu 2019 otěhotněla a porodila mu dceru Lili. Na konci roku 2020 se pár ale rozešel. O rok později se dali znovu dohromady a na přelomu listopadu a prosince 2021 se stali dvojnásobnými rodiči. Manželé svůj svazek stvrdili svatbou v červenci 2022, kde byla i redakce eXtra.cz.

Rittig přišel na Lely oslavu

A je znát, že Karlos na svou manželku neustále myslí. Na její narozeniny samozřejmě nezapomněl a uspořádal jí krásnou oslavu na lodi. Společnost se poté přesunula do centra v Praze. Nechyběl kontroverzní podnikatel Ivo Rittig. Podle fotek z Instagramu samotné Lely Ceterové party na lodi začala ještě za světla. Lela dostala krásný dezert a projížďku k tomu. Nezapomněla přidat také zamilované fotky se svým manželem.

„Dnes mám narozeniny, ale tím, že odlétám do Turecka na delší dobu, můj manžel mi udělal krásné překvapení v podobě malé oslavy. Nechyběli tu ani moji nejmilejší přátelé, což mě velmi potěšilo. Jen z Bratislavy mi chyběli moji nejbližší, ale vynahradíme si to po Turecku další oslavou. Děkuji za tenhle krásný dárek,“ napsala Lela na své sociální sítě.

Oslava ve známém baru v Praze

Na posledním videu to vypadá, že se oslavenkyně přesunula do oblíbeného baru Karlose Vémoly, kde tehdy údajně byl s herečkou filmů pro dospělé, Rikou Fane. Přátelé se připojili k Lele a přišel i Ivo Rittig. Na stůl jim akorát přistál tác a panáky. Lela své narozeniny nejspíš pořádně zapila.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy