Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tajná nahrávka ze SuperStar: Podívejte se, jak se Katarína snažila vykecat z ponížení Tomáše!

+ Dalších 6 fotografií
Sociální sítě a média druhý den nežijí ničím jiným než tématem nevymáchané pusy Kataríny Knechtové (37). Ta zesměšnila milenecké výkony jednoho ze soutěžících. Nyní vyšlo na světlo i video, které se nevešlo do vysílání a v němž se porotkyně svůj nejtrapnější okamžik kariéry snaží hodit do autu!

Video je z okamžiku, kdy se zmatený Tomáš (20) vrací před porotu, aby si vyslechl verdikt. Když mu Katarína vmetla do tváře, že neumí zpívat a stejně tak asi není dobrý ani v posteli, v šoku se otočil na podpatku a zmizel.

Habera nejdřív kolegyni brání (přitom říká nesmysl; prý řekla, že je lepší v sexu než ve zpěvu, což není pravda) a podpoří ji, že to bylo zábavné. Načež zazní i samotná omluva-neomluva Kataríny Knechtové.

„V žádném případě jsem tě nechtěla urazit. Byla to metaforicky podaná zpráva, že jednoduše mám pocit, že nemáš cit,“ prohlásila.

Když se veřejně omlouvala na Instagramu, nepsala tedy pravdu. Žádnou omluvu od ní Křížka neslyšel, jen okecávání toho, co ve skutečnosti prohlásila.

„Ty jsi přesně prototyp zpěváka, který nemá cit. A obávám se, že ani nebudeš dobrý v posteli, když takto zpíváš,“ uvedla totiž v reálu.

Tomáš se ani nebrání. Po celodenním čekání na předvedení se porotě už byl jako omráčený.

Když se ale celá událost v neděli objevila v televizi, opět mu hnula žlučí. „Zvažuju právní kroky. Přišel jsem tam pro hodnocení svého zpěvu, ne aby měla takové průpovídky zasahující do soukromí,“ řekl eXtra.cz mladík.

Související články

Další články