Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

TAJNÁ LÁSKA ODHALENA! Miss Andrea Bezděková bez svého Muže roku nedá ani ránu. Víme, kde všude spolu cukrovali!

Sice ještě vztah nepřiznali, ale tu zamilovanost už neukryjí.
+ Další 4 fotografie
Sice se úřadující Česká Miss Andrea Bezděková (21) stále nepřiznala k tomu, že je zamilovaná do finalisty soutěže Muž roku Miroslava Dubovického (24), který nakonec skončil na třetím místě, ale jejich vášnivé pohledy, zamilované dotyky a radost z přítomnosti, to by nepřehlédnul snad ani slepý. Kdy se k tomu, že se milují, konečně přiznají? Vždyť je to až do očí bijící!

„Andrea přijela na Muže roku do Náchoda den předem. Byla hlavní tváří poroty, ale oči měla jen pro Mirka. Byli spolu sami v bazénu, na romantické večeři, nikoho jiného k zábavě nepotřebovali, měli prostě oči jen jeden pro druhého,“ prozradil nám člověk, který je v hotelu U Beránka viděl. A že to nešlo přehlédnout.

Sama redakce eXtra.cz byla u toho, když se vyhlašoval nejhezčí Čech, a takové nadšení, že se Mirek umístil, to by asi jen tak nějaká kamarádka neměla. Hned po skončení za ním Andrea běžela, aby mu dala pusu, ale pak si uvědomila, kolik je tam novinářů, tak se zas stáhla zpět. Jenže pak to i tak pokračovalo. Na afterparty seděli u jednoho stolu, kde už teda nebyli sami, ale přesto po sobě pokukovali, pošťuchovali se, prostě se chovali jak zamilovaní puberťáci. To jiskření vážně už neukryli.

Sice oba stále do kola tvrdí, že jsou jen přátelé, chodí spolu do fitka a studují oba FTVS na Karlově Univerzitě, ale už na první pohled je vidět, že pro sebe mají slabost, a to nikoliv kamarádskou. Ale proč taky ne. Vždyť jim to spolu sluší, oba milují sport, baví je modeling, škola je pro ně priorita, zapadají do sebe jako skládačka puzzle.

Už jim v lásce nemusí nic bránit. Andrea se po dvou letech rozešla s přítelem, Mirek je stále svobodný a na svou princeznu čeká. Teď může mít rovnou královnu, královnu krásy. Tak ať už přestanou hrát tu hru na neviňátka a vyjdou s pravdou ven. Jsou mladí, krásní a svobodní. Tak ať si konečně začnou užívat té zamilovanosti plnými doušky a nehrají si na schovávanou, to jsou opravdu jen zbytečné manévry.

Mohlo by vás zajímat

Další články