Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Tajná láska, o které tušil celý svět: Takhle se Lady Gaga a Bradley Cooper prozrazovali

Zdroj: Facebook
+ Dalších 15 fotografií
galerie
Není to ještě ani rok, co se fanoušci z celého světa zamilovali do filmu Zrodila se hvězda a do jeho protagonistů. Jen málokdo, kdo snímek viděl, si nepřál, aby spolu Lady Gaga (33) a Bradley Cooper (44) skutečně randili. Ačkoliv americká média tvrdí, že hrdličky udržují vážnou známost, ani jeden z nich se k této záležitosti ještě nevyjádřil. Zřejmě to ani není nutné - snímky, na kterých jsou Bradley a Gaga společně zachyceni, hovoří za vše.

Vztah mezi Bradleym Cooperem a Lady Gaga vznikl nepochybně během natáčení filmu Zrodila se hvězda, který si získal miliony fanoušků po celém světě. Herci spolu natáčeli i velmi žhavé scény a není pochyb, že právě toto natáčení v nich zanechalo určité pocity.

Fanoušci si toho, že by mezi sebou slavný herec a zpěvačka mohli mít poměr, všimli už díky snímkům z natáčení. Na nich bylo patrné, že se k sobě mají i v momentě, kdy je nezabírá kamera. Později na premiérách filmu a společenských akcích byla chemie, která mezi nimi koluje, nepřehlédnutelná. Drželi se za ruce a jeden na druhého koukali jako zamilovaní puberťáci.

Usvědčující moment, který o jejich lásce přesvědčil téměř celý svět, proběhl na Oscarech. Když Lady Gaga a Bradley Cooper na pódiu zpívali u piana svůj hit Shallow, přímo před zraky tehdejší přítelkyně Coopera Iriny Shayk se k sobě tulili tak, že z nich láska přímo sršela.

Podívejte se v galerii na fotografie páru, který se nyní podle amerických médií sestěhoval a hodlá jednoho dne uspořádat i svatbu a pořídit si miminko. Takhle se Bradley Cooper a Lady Gaga prozrazovali veřejnosti.

Související články

Další články