Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Tajná fotografie, která definitivně dorazila NightWork! Proč musela kvůli Vilhelmové zmizet z internetu a jaké je v ní ukryté tajemství?

Fotografie, která je jasným vzkazem pro Vilhelmovou, a proto musela zmizet
z webů a Facebooku NightWorku.
Zdroj: Facebook

NightWork už více než dva roky existují jen na papíře, na pohádkově přeplaceném turné a na mejdanech Petra Kellnera, jinak je veřejným tajemstvím, že dvě hlavní tváře formace – multitalent Vojta Dyk a neurotický, bývalý moderátor Primy Jakub Prachař (30) – spolu absolutně nemluví za způsob, jakým Dyk kapelu rozložil, z velké části na popud „Yoko Ono NightWorku“, herečky Tatiany Vilhelmové, která mu momentálně dělá ředitelku a Vojta si dělá, co Táňa chce.

Tomu odpovídá i stav, kdy prakticky celá bývalá kapela včetně partnerek z duše nenávidí Vilhelmovou, ale všichni se tváří, že je všechno v pohodě, zejména Prachař, který se tak hystericky bojí, že někde přijde o přeplacený kšeft s Dykem (NightWork loni, měsíc po „posledním“ koncertu v přímém přenosu Primy, tajně vystoupili na večírku PPF v Holešovicích, protože jsou věci, které si za peníze koupíte), že naprosto psychopaticky reaguje na jakýkoli mediální výstup směrem ke krizi, o čemž by mohla vyprávět naše zástupkyně šéfredaktora Agáta (28), manželka hysterky Prachaře, která na každý náš dotaz, zdali už spolu kluci mluví (Dyk loni odmítl kapele dát volné termíny na celé léto, které místo s ní na jevišti a ve zkušebně strávil s B-Side Bandem, kde má k radosti Táni větší byznys), reaguje třasem a úprkem z redakce, který signalizuje, že je doma terorizovaná.

Jak se ale spojí s ostatními přítelkyněmi kluků, rebelovat umí jako za starých časů. Dobře se podívejte na fotografii, která vypadá, jako by se parta fanynek NightWork pofotila před jevištěm, kde jejich miláčkové hrají, ale vše je jinak. Na snímku, který včera zmizel (Jakube!!!) z webu kapely tak rychle, jako se tam nečekaně objevil, jsou všechny (!) partnerky členů kapely, až na nenáviděnou a věčně zpruzenou Táňu, kterou holky vtipně nahradily postarší padesátnicí!

Vtipný a povedený skrytý vzkaz Vilhelmové „někdo“ z webu kapely rychle odstranil, zřejmě proto, aby Vojta Dyků nesložil i nějaký ten budoucí kšeft pro ty nejbohatší, ale nám se jej přesto podařilo získat z jednoho z mnoha dalších fanouškovských Facebooků kapely, kam se nenapadlo podívat člověka, který má oficiální web kapely, která si jako dala pauzu a všichni její členové jsou hrozná parta.

Související články

Další články