Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Tajná dovolená Plekance s Šafářovou: Vondráčková o ničem nevěděla!

Tomáš měl být s Šafářovou na dovolené.
+ Dalších 18 fotografií
Celý šoubyznys šokovala informace, že se rozchází hvězdný pár Lucie Vondráčková (38) a Tomáš Plekanec (35). Hokejový reprezentant informoval o krachu jejich vztahu na svém facebookovém profilu. Spekuluje se, že objektem jeho zájmu je pohledná tenistka Lucie Šafářová (31), se kterou měli být před měsícem na tajné dovolené.

Jeden z nejstabilnějších, českých párů už není spolu. Zpěvačka Lucie Vondráčková (38) a hokejista Tomáš Plekanec veřejnosti oficiálně přiznali, že se rozešli. Plekanec to napsal na svůj facebookový profil.

„Rád bych vás informoval o ne zcela veřejných věcech. Já s Lucií bychom vám chtěli oznámit, že po vzájemné domluvě jsme došli k závěru, že v našem vztahu již dále nebudeme pokračovat. Přesto se budeme snažit zůstat těmi nejlepšími rodiči pro naše dva syny Matyáše a Adama,“ uvedl.

Spekuluje se, že má oči pro jinou, a to pro naši slavnou, českou tenistku Lucii Šafářovou. Plekanec Lucii sledoval na Instagramu, ale jakmile někdo vytáhl, že jsou více než přátelé, sledování si zrušil. Přátelství přitom mělo být to, co je pojilo, alespoň to hokejista tvrdil.

Je otázkou, zda Plekanec tak trochu netutlá, že je mezi nimi s Šafářovou něco víc. Jak si jinak vysvětlit, že spolu měli být před měsícem na tajné dovolené na americkém kontinentu.Von­dráčková o té dovolené rozhodně nevěděla.

„Vůbec nic jsem o tom netušila,“ řekla Blesku. Spekulacím nahrává i to, že Šafářová hraje turnaj v Montrealu, kam Plekanec shodou okolností také odletěl.

Můžeme jen hádat, kdy se pravda ukáže. A jaká vůbec je?

Mohlo by vás zajímat

Další články