Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Tají zasnoubení? Hvězda Ulice Anna Kadeřávková se pochlubila prstýnkem s briliantem

Anna Kadeřávková se pochlubila krásným prstýnkem.
Zdroj: Se souhlasem A. Kadeřávkové / koláž eXtra
+ Další 2 fotografie
zásnuby?

Půvabná herečka a bývalá hvězda Ulice Anna Kadeřávková (23) jenom září, a to zejména od doby, co potkala slovenského uznávaného rappera Strapa (32), se kterým jí láska kvete jenom kvete. Před pár dny spolu vyrazili na dovolenou, odkud sdílí některé momenty. A jeden z nich příjemně zaskočily jejich fanoušky, protože si mohli všimnout, že Aniččin prsteníček zdobí prstýnek.

Tají snad zasnoubení? Půvabná herečka Anna Kadeřávková se pochlubila krásným prstýnkem, který zdobí její levý prsteníček. Se svým partnerem, rapperem Jánem Strápcem alias Strapem, odjeli na dovolenou a na jednom z videí, které pořídil právě její partner, vynikla nejen Aniččina rozzářená tvář, ale také prstýnek, který ukázala v celé své kráse.

Zasnoubení pár sice zatím neoznámil ani nepotvrdil, avšak se jejich fanoušci možná brzy mohou dočkat radostné novinky, která pojí velkou lásku.

S Jánem se Anna poznala na natáčení filmu Šťastný nový rok z roku 2019, aktuálně spolu žijí v Bratislavě a dokonce si pořídili společného miláčka, a to rozkošného pejska Caesara.Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy