Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tají snad lásku? Hvězda StarDance Jitka Schneiderová vedle dlouhána kvete, ale vztah nechce přiznat

Proč nechce Jitka ukázat muže, do kterého má být zamilovaná?
Zdroj: Profimedia.cz
Je tajemná jak hrad v Karpatech. I když už je dávno rozvedená a volná pro další vztah, tak i přesto se Jitka Schneiderová bojí představit nového chlapa po svém boku. Vysokého plešatého muže, který jí přišel držet palce na StarDance, se snažila za jakoukoliv cenu skrývat.

Je to už nějaký ten pátek, co se herečka Jitka Schneiderová (42) rozvedla s hezounkem Davidem Švehlíkem (43), pak měla vztah s podnikatelem Davidem Císařem, ale to také nedopadlo. A nenápadně se začala ukazovat ve společnosti s neznámým vysokým mužem, který se k temperamentní zrzce více než měl.

„Jmenuje se Lukáš. Ale nehodlám řešit, kdo to je, nezlobte se,“ prozradila deníku Aha! stroze Jitka.

Ale teď v sobotu se „známý“ Lukáš objevil na natáčení StarDance a pak si majetnicky vedl Jitku do zákulisí. Opravdu by to byl jen kamarád? Už v červenci se na filmovém festivalu v Karlových Varech spekulovalo, že jde o jejího nového partnera. Protože tam se od ní také nehnul.

Jitko, za lásku se přece stydět nemusíš. Je hezké, že chceš svůj život sdílet i s někým jiným a Lukáš vypadá, že by o to stál také.

Související články

Další články