Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Tají něco Monika Bagárová a Makhmud Muradov? Blízký člověk promluvil

Krásná rodinná oslava se povedla na jedničku.
Zdroj: Se souhlasem M. Bagárové
+ Další 3 fotografie
PARTNERSTVÍ

Poslední týdny se v českém showbyznysu neřešilo pomalu nic jiného, než jestli nádherná zpěvačka Monika Bagárová (27) a zápasník MMA Makhmud Muradov (31) před veřejností nešikovně neskrývají rozchod. O situaci promluvili oba dva. Co ale říkají ti, kteří je vídají, když zhasnou televizní kamery a mikrofony?

Monika Bagárová zamotala fandům hlavu

Fanoušci páru si nemohli nevšimnout, že dvojice na sociální sítě přestala úplně přidávat společné fotografie. Vypadalo to až nezvykle. Monika i Makhmud se chlubili dcerou, ale na společné foto ne a ne narazit. Byly přitom doby, kdy své vzájemné štěstí ukazovali pravidelně.

„Nerozešli jsme se. I přesto, že na našich Instagramech nevidíte náš společný život, společný čas, jak bylo u mě dříve zvykem, z určitých důvodů jsem se prostě rozhodla to trošičku omezit. Jsme pořád rodina,” sdělila nedávno Super.cz éterická Monika Bagárová s tím, že tatínek je zkrátka věčně na cestách.

Makhmud Muradov o oběti

Když chceš něco vyhrát, musíš o něco přijít. O to víc si užíváme společný čas,“ řekl zase eXtra.cz kliďas Makhmud Muradov s tím, že se jednak připravuje na zápas v Polsku, a dále se musí také starat o své nejbližší v Uzbekistánu. Další tři až pět let ještě bude boxovat, pak chce ukončit kariéru a na Ruminku i na Moniku pak bude mít mnohem víc času.

Je to ale pravda? Nestydí se oba přiznat skutečný stav věci?

Pravda od blízkých

Monika se s Makhmudem před časem přestěhovala do domku na okraji Prahy. A právě ze sousedství páru přicházejí zprávy o tom, jak to mezi dvojicí ve skutečnosti opravdu je.

„Oni jsou fakt v pohodě! Teď jsem je tady zase viděla spolu venku a cukrovali, drželi se za ruku a dávali si pusu. Takhle se rozcházející pár nechová,“ prozradila eXtra.cz sousedka dvojice.

Jestliže tedy mezi Monikou a jejím milovaným Machem byly nějaké neshody o tom, jak často se má zdržovat doma, porozumění a láska je všechny překonaly…

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy