Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Tají Monika a Leoš Marešovi těhotenství? Fanoušci jsou přesvědčeni, že miminko je na cestě

Tají Monika a Leoš Marešovi těhotenství? Fanoušci jsou přesvědčeni, že miminko je na cestě
Zdroj: Instagram/Leoš Mareš
+ Další 4 fotografie
těhotenství
Leoš Mareš (44) a jeho manželka Monika (39) jsou velmi oblíbeným párem ze světa celebrit. Není proto divu, že fanoušci sledují každý jejich krok. Tentokrát začali spekulovat, zda manželé neočekávají nový přírůstek do rodiny. Na poslední společné fotografii s Leošem totiž půvabná Monika doslova září.

Fotografie plná lásky, radosti a úsměvů vyvolala na profilu Leoše Mareše (44) řadu milých reakcí. Jeho manželka Monika Marešová (39) je velmi oblíbená a z romantického snímku z prázdnin na chalupě byli fanoušci nadšení. Kromě štěstí, které z obou partnerů vyzařovalo, si ale lidé všímali zejména půvabné Moniky. Ta totiž podle některých vypadala ještě lépe než kdy dřív a změnu přisuzovali jedinému, a to těhotenství.

"Monika úplně září! Leoši, kdy už nám konečně oznámíte, že čekáte miminko?" napsala pod fotografii fanynka, která nebyla jediná, kdo na možné těhotenství upozornil. "Moni vypadá děsně šťastně, úplně bych řekla, že něco očekáváte," dodala jedna ze sledujících a celá řada ostatních nadšeně souhlasila. "Tak se necháme překvapit," ukončila domněnky další žena.

Redakce eXtra.cz proto populárního moderátora kontaktovala. Ten však na telefonát nereagoval. Zamilovaný pár se ale netají tím, že by si miminko jednou přáli. Oficiálně však zatím nic neohlásili. Fanoušci si tak budou muset nejspíš ještě chvíli počkat.

Monika a Leoš v červnu oslavili již páté výročí od jejich seznámení. Pro mnohé jsou ztělesněním dokonalého páru a hodně lidí věří, že si byli souzeni. To, že Leoš svou manželku Moniku bezmezně miluje, ostatně dokazuje i fakt, že jí složil zamilovanou píseň Slib.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy