Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tají hvězda Ulice Anna Kadeřávková novou lásku? S fešným kolegou se vodila ve Varech za ruce

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 76 fotografií
nový vztah?
Hvězda Ulice Anna Kadeřávková (21) si nenechala ujít filmový festival v Karlových Varech. Jedna z nejtalentovanějších a nejkrásnějších hereček je oficiálně bez partnera, ale ve Varech se na kolonádě procházela ruku v ruce s neznámým pohledným mužem. O koho šlo? Jedná se snad o novou lásku mladinké Anny?

Filmový festival v Karlových Varech si nenechala ujít ani Anna Kadeřávková, kterou lidé znají hlavně ze seriálu Ulice Herečka je momentálně oficiálně bez partnera a své soukromí se snaží střežit. Fotografové ji ale ve Varech nachytali, jak se po kolonádě procházela ruku v ruce s pohledným hercem Markem Majeským a nechyběl ani letmý polibek.

I přesto, že se Kadeřávková na sociálních sítích netajila tím, že je ve Varech právě s hereckým kolegou, jakmile na kolonádě zmerčila, že je fotí fotografové, snažila se co nejrychleji zmizet.

"S filmem Šťastný nový rok jsme dnes na festivalu v Karlových Varech odpremiérovali trailer. Film bude v Česku i na Slovensku koncem tohoto roku," pochlubila se Kadeřávková na Instagramu a přidala fotku se sympatickým kolegou.

Našla si snad herečka novou lásku nebo nešlo o nic vážnějšího než přátelskou procházku?

Související články

Další články