Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Tajemství zesnulé Ivety Bartošové: Musela partnerovi odpustit nevěry se ženami i muži!

Slavík 2002. Iveta skončila za Lucií Bílou. Letos ji porazí. Mrtvá!
+ Dalších 6 fotografií
Všechno mohlo být jinak! A život zpěvačky Ivety Bartošové (†48) nemusel tragicky vyhasnout... Stačilo málo. Zejména to, aby se nadaná zpěvačka nikdy nesetkala se svou osudovou láskou Petrem Sepéšim (†25). City k němu totiž neměla prý nikdy vyřešené a možná to je důvod, proč žila nestabilní život a užívala nadměrně alkohol a léky. Alespoň to tvrdí její bývalý milenec.

Hudebník Michal Penk byl jedním z mužů Bartošové. A redaktorovi eXtra.cz prozradil, že Bartošová byla vztahem se Sepéšim posedlá. Navíc mu tolerovala nevěry, které později poznamenaly její psychiku. „Jemu bylo jedno, jestli ji podvádí s muži nebo ženami. Několikrát jsem se s ní o tom bavil. Jemu na ní moc nezáleželo, ale u ní tomu bylo naopak,“ prozradil Penk střípky ze života popové princezny, jejíž životní trápení nakonec ukončil skok pod jedoucí vlak v pražské Uhříněvsi.

„Ona mu odpustila všechno. Ale její nitro tím strašně trpělo,“ dodal Penk, který se sám potýkal s velkými problémy, zejména s drogovou minulostí, kdy dokázal ve dnech, kdy potřeboval svou oblíbenou dávku pervitinu s nadsázkou „vyšňupat“ i hlínu z květináče…

Bartošová si ve svém srdci nesla velkou bolest a nenaplněnou lásku. Vše zmírnil až třináctiletý vztah s Ladislavem Štaidlem, s nímž Bartošová vychovávala syna Artura. Jenže i ten skončil rozpadem.

Mohlo by vás zajímat

Další články