Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Tajemství závěti Karla Gotta: Nečekaná změna těsně před Mistrovou smrtí

Karel Gott v roce 2018 v O2 Areně.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 25 fotografií
poslední vůle
U notářky byl Karel Gott (†80) pečený vařený a těsně předtím, než odešel na věčnost, několikrát nechal upravit svou závěť. Kdo bere všechno a kdo naopak ostrouhá? Boj o majetek po Mistrovi začíná měsíc po jeho smrti...

Karel Gott (†80) se svým majetkem nikdy nenakládal nezodpovědně. Sepsat závěť není věc na pár minut a se svou notářkou se Mistr vídal častěji, než byste si mysleli!

"Závěť je přepisovaná často. Paní notářce to však nevadí. Ona mě ráda vidí, připraví kávu, popovídáme si," prozradil před lety Gott deníku Blesk. Zpěvákova prvorozená dcera Dominika Gottová (47) už si dokonce našla právničku, která ji bude zastupovat v dědickém řízení. Moc práce ale nejspíš mít nebude, Dominika se totiž v roce 2015 svým podpisem vzdala nároku na dědictví a na ruku tehdy dostala asi 2 600 000 korun.

S notářkou byl Gott v nejintenzivnějším kontaktu po narození dcer Charlotte (13) a Nelly (11). "Myslel jsem na to velmi často. Co by ta malá bez táty a Ivanka tady...? Bylo to do té doby, než jsem napsal novou závěť. Teď je to už jedno," svěřil tehdy webu idnes.cz.

Podle informací Blesku se závěť přepisovala přinejmenším ještě jednou. Když si Gott vyslechl od lékařů hrozivou diagnózu, všechno měl přepsat na manželku Ivanu (43). Zda šlo o úplně poslední zásah do závěti, zůstává nejasné.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy