Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Tajemství vlasů Meghan Markle odhaleno: Černé lokny si musí denně rovnat!

Meghan Markle má prý ve skutečnosti kudrnaté vlasy.
+ Dalších 55 fotografií
Bývala obyčejnou americkou herečkou, ale od soboty je z Meghan Markle (36) členka britské královské rodiny. Sňatek s princem Harrym (33) sledoval celý svět. Mnohým nedal spát ani prostý fakt, že je novopečená vévodkyně ze Sussexu mulatka. Podle všeho jsou její dlouhé rovné vlasy jedna velká lež!

Meghan Markle se proslavila účinkováním v seriálu Kravaťáci, ale na ten po svatbě s princem Harrym všichni zapomněli. Teď je z americké krásky členka britské královské rodiny a čeká ji úplně jiný život.

Mnozí rýpalové si neodpustili připomínky k jejímu vzhledu. Maminka Meghan totiž mívala dredy, a tak se spekuluje, zda náhodou i novopečená vévodkyně ze Sussexu není kudrnatá. „Jsou to kudrnaté vlasy, které jsou uměle narovnané. Meghan to také zřejmě často dělá,“ zaznělo z úst komentátora na německé televizi ZDF.

A přidali se i další odborníci. Meghan má dle jejich slov přirozeně kudrnaté vlasy, které si musí žehlit, aby byly rovné.

Německá televize si za sobotní přenos z královské svatby vysloužila pořádnou kritiku. Její moderátoři nekomentovali jen nevěstiny vlasy. O rodině Meghan řekli, že jsou „exotičtí“. A stále zdůrazňovali, že jsou černoši. „Dobře, ZDF, pochopili jsme, že Meghan je černoška. Jenom nechápeme, co je na tom tak zvláštního,“ podivoval se jeden z diváků.

Mohlo by vás zajímat

Další články