Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Tajemství Veroniky Kopřivové! Kvůli drastickému hubnutí plánuje nová prsa?

+ Dalších 20 fotografií
Veronika Kopřivová je holka jako lusk, a to i přesto, že její postava prošla turbulentními proměnami. Jednou je hubená jako lunt, podruhé má pár kilogramů navíc. A právě váhové výkyvy poznamenávají její hrudník. Čím dál více se tak mluví o tom, že jestli to tak půjde dál, Jágrova holka nejspíš brzy bude nucena podstoupit silikonový zákrok.

Hrudník Veroniky Kopřivové je magnetem na pohledy mužů. Ovšem každému je jasné, že i v jejím případě, pokud dále bude hubnout a přibírat, nastane dříve nebo později moment, kdy její kůzlátka budou potřebovat lehkou úpravu.

Jako modelka si je Veronika totiž moc dobře vědoma, že si musí skvělou figuru udržovat nepřetržitě, a pokud i nadále bude chtít provokovat svými ňadry, bude s tím muset něco udělat A právě silikonová úprava bude tím, co krásce rozhodně zvedne sebevědomí a dá jí jistotu, že její pevný hrudníček nikdy neuvadne a Jardovy pohledy budou patřit jen jí.

Nakonec o tom, že by Veronice slušela lehká úprava poprsí, svědčí i hlavní snímek, který vyvolal na internetu řadu spekulací, zda si svá kůzlátka už nenechala lehce upravit. Zatím ne, ale je dost pravděpodobné, že se brzy dočkáme.

Související články

Další články