Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Tajemství Vémolovy důvěrné kamarádky: Nezkrotná Adelina natáčí filmy pro dospělé

Tajemství Vémolovy důvěrné  kamarádky: Nezkrotná Adelina natáčí filmy pro dospělé
Zdroj: archiv Instagram
+ Dalších 26 fotografií
tajemství
Důvěrná přítelkyně Karlose Vémoly (35) se živí jako herečka a tanečnice. O aktivním vystupování Adély Rožníkové ve filmech pro dospělé informovali redakci eXtra její sledující. Někteří ale odhalili i jiné informace, které Adéle moc dobrou pověst nedělají. Královna plastik dokonce údajně udržuje se zápasníkem milenecký vztah a je hlavní příčinou krachujícího vztahu mezi Lelou (30) a Karlosem.

Ukazuje se, že tajemná Adéla Rožníčková není jen krásnou tvářičkou. Jejím koníčkem a nejspíše i hlavním zdrojem příjmů je totiž natáčení erotických filmů pro dospělé. Jít s kůží na trh se nebojí ani na sociálních sítích, kam přidává žhavé příspěvky od profesionálního fotografa. Pravděpodobně tak nikoho nepřekvapí, že se vydala na tuto kariérní dráhu.

Zdroj dokonce informoval o tom, že Adéla není povoláním jen herečka: "Je to tanečnice. Vím to od známé, která tam také tancuje a Rožníčková se jí svěřila, že létá s Karlosem na dovolené." Slavného zápasníka Karlose Vémolu údajně vídá v Praze v nejmenovaném klubu.

Rožníčková tak bude Lele Ceterové ležet v žaludku ještě více. Tahle kočka totiž může za rozepře, které mezi sebou Lela a Karlos mají. Nedávno přidal MMA zápasník na sociální sítě fotku ze Saint-Tropez. To ale Lelu rozčílilo a napsala šokující komentář. "A ty dvě k*rvy, co s tebou letěly, vás fotí? Proč s nimi si foto nedáš? Nehraj to na Instagramu na rodinku. Hodně lidí ví, že zrovna ty andílek nejsi a mně už došla trpělivost. Klamání už bylo dost! Zbytečně se fotíš s chlapy," napsala Vémolova přítelkyně pod fotku, kde pózoval s kamarády.

Karlos se snaží všechny problémy před médii ututlat a tvrdí, že v jejich vztahu je vše v naprostém pořádku. Lidé se ale svalnatému zápasníkovi vysmívají.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy