Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Tajemství věčného mládí Jennifer Lopez odhaleno! Vděčí za něj Dukanově dietě!

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
Jennifer Lopez táhne na padesát! Každý se ptá, jestli je upír, nebo si libuje v plastikách nebo čím to vlastně je, že vypadá pořád tak skvěle. A světe div se, odpověď na všechny tyto dotazy je mnohem jednodušší. Tajemství věčného mládí spočívá v dokonale vyvážené stravě. Konkrétně tedy v Dukanově dietě.

Dukanova dieta stále frčí a stále nabírá na příznivcích. Z řad celebrit mezi ně patří především její budoucí veličenstvo Kate Middleton, modelka Gisele Bündchen nebo Jennifer Lopez. Ty na ni nedaly dopustit především, když potřebovaly rychle shodit kila po porodu To pro mnohé maminy není žádnou hračkou, ale s Dukanovou dietou to údajně jde mnohem snadněji.

Navíc tato dieta působí i jako elixír mládí. Pokud si totiž pravidelně dopřáváte vyváženou stravu, stárnete do krásy a spokojenosti Přesně jako Jennifer! A jak vlastně s touto dietou na to?

První fáze – Útočná

V takzvané útočné fázi diety se nesmí jíst v podstatě nic jiného než libové telecí nebo hovězí maso, libová drůbež a ryby. Zakázaná je i zelenina a ovoce. Velmi důležitý je pitný režim. Je nutné vypít alespoň 2 litry vody denně. Pokud chcete zhubnout celkem 5 kg, tak se první fáze drží dva dny, pokud chcete zhubnout až 10 kg, tak tři dny, 20 kg pět dní a více než 20 kg sedm dní.

Druhá fáze – Rovnoměrná ztráta

Dodržuje se vše, co v první fázi, ale smí se přidat vybraná zelenina. Jsou povolena rajčata, okurky, ředkvička, špenát, brokolice, chřest, pórek, zelí, houby, celer, fenykl, baklažán, paprika a mrkev. Tuto fázi dodržujete, dokud se nepřiblížíte k vaší vysněné váze.

Třetí fáze – Udržovací

Do fáze tři se přesunujete ve chvíli, kdy jste dosáhli své vysněné váhy. Přidáte jedno ovoce denně (kromě banánů, hroznového vína, třešní a oříšků), dva krajíce celozrnného chleba a 40 g sýru denně. Tato fáze trvá dle toho, kolik jste zhubli v předchozích fázích. Každý shozený kilogram vynásobte deseti dny.

Čtvrtá fáze – Definitivní stabilizace

Můžete se vrátit zpět ke svému jídelníčku, podmínkou je, že jednou týdně musíte dodržovat čistě bílkovinný den z první fáze. A to už navždy.

Související články

Další články