Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tajemství vánočního klipu Natálky Grossové? Teď si kvůli němu možná nadává!

+ Dalších 8 fotografií
Před pár týdny vznikl parádní hit, který by měl být hymnou letošních Vánoc. Hudebník Filip Janeček (38) se pustil do spolupráce s krásnou Natálií Grossovou (15) a výsledek se opravdu povedl. Vznikla skladba s názvem Vánoční a úspěch na sebe nenechal dlouho čekat. Jenže jak se eXtra.cz podařilo zjistit, půvabná dívenka v něm zpívala zcela zadarmo!

Mladá Natálka se skladby ujala skvěle. Skladba jí po hudební stránce velmi sedla a ve videoklipu rozdává radost. Jenže podle informací, které má eXtra.cz k dispozici, si nadaná dívka rozhodně finančně nepolepšila. Naopak, skladbu zazpívala lidově řečeno za „pivo a párek“.

„Zpívala zadarmo. Jde o to, že se prezentuje a vše bylo bez nároku na honorář. Natálka do toho šla, protože skladba je opravdu povedená, takže jí to udělalo radost, i když nedostala od autorů žádné finanční ohodnocení,“ řekl eXtra.cz člověk blízký Grossové.

Grossová na sebe upozornila už letos v červnu, kdy se na scéně objevil její první videoklip s písní Léto. Píseň nazpívala po Ivetě Bartošové (✝48) a v tuto chvíli má téměř půl milionu zhlédnutí. Teď zašla ještě mnohem dál. Přehrání skladby se pomalu blíží milionu, a to je rozhodně úspěch.

Související články

Další články