Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Tajemství Tomáše Horny: O tutlaném románku se slavnou herečkou si cvrlikají vrabci na střeše?

Monika Absolonová a Tomáš Horna se rozešli.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
úlet

Zpěvačka Monika Absolonová (44) nedávno šokovala informací, že se rozchází se svým partnerem a otcem jejich dvou synů Tomášem Hornou (40). Důvodů bylo podle zpěvačky více a po rozchodu se navíc dozvídá jednu šokující informaci za druhou. Podle deníku Blesk ale není Monika jediná celebrita, která skončila v Hornově náruči. Dříve měl mít poměr i se známou pohádkovou herečkou.  

Po rozchodu Moniky Absolonové a Tomáše Horny, se kterým vychovávají dva syny, začíná na hokejistu vypadávat ze skříně jeden pomyslný kostlivec za druhým. "S každou informací o tom, co mi dělal Tomáš za zády, a dozvídám se každý den nové a nové věci, přichází úleva, že už spolu nejsme," svěřila se nedávno Monika během živého vysílání.

Žhavý románek?

S další informací přišel deník Blesk. Ještě před Monikou Absolonovou měl mít podle důvěryhodného zdroje románek s herečkou Yvettou Blanarovičovou.

"Setkali se v jednom pražském baru. Líbali se, byli jako jedno tělo. I ptáci cvrlikají o jejich sexu na záchodě," uvedl již dříve pro Blesk jeho zdroj. "Spoluhráči Tomáše se tím stále baví, jeho telefon je plný MMS zpráv, na kterých je malý, ale šikovný čertík," svěřil se prý Blesku jeden z hokejových hráčů.

K údajnému románku, který popisuje deník Blesk, se na svých sociálních sítích vyjádřila i sama Blanarovičová. "S panem Hornou jsem nikdy nic neměla. NIKDY NIC. Vlastně ho vůbec neznám. Monika Absolonová je moje kamarádka, ctím a vážím si našeho dlouholetého přátelství," uvedla mimo jiné v obsáhlém statusu.Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy