Nejenom Británie, ale celý svět upíná v posledních týdnech pozornost k princi Harrymu a jeho snoubence Meghan Markle (36). Královská svatba bude bezpochyby událostí příštího roku. Bude se konat v květnu. Do té doby je před královským párem ještě spousta práce!

Vypadá to, že výběr správných svatebních šatů je pro Meghan klíčový. Jelikož moc dobře ví, jak důležitá byla pro Harryho jeho maminka, chce, aby byla na svatbě s nimi. Byť jen prostřednictvím symbolů, které mají odkázat na ušlechtilé životní postoje Lady Diany, která tragicky zahynula při honičce s paparazzi v Paříži.

„Meghan módu zbožňuje a chce, aby její svatební šaty byly dokonalé. Dává si velmi záležet, aby do nich nějakým způsobem zakomponovala odkaz princezny Diany. Harry ji nesmírně miloval, a tak chce, aby tam byla v ten důležitý den s nimi. Proto všechno probírá s Elizabeth Emanuel, která navrhovala šaty na veselku právě Dianě,“ prozradil zdroj, jenž má blízko ke královské rodině.

Je tak naprosto jasné, že finální podoba šatů bude jedním z největších překvapení královské svatby. Jsme vážně zvědaví, s čím se Meghan vytasí!