Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Tajemství svatebních šatů Meghan Markle odhaleno: Budou připomínkou zesnulé princezny Diany!

Meghan Markle nehodlá svatební přípravy podcenit!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
Ačkoliv se královská svatba odehraje až v květnu příštího roku, u takové události není radno nic podcenit. Snoubenka prince Harryho (33) Meghan Markle (36) se proto pustila do příprav už nyní. Momentálně usilovně pracuje na svatebních šatech. Chce, aby byly připomínkou zesnulé princezny Diany (†36), maminky jejího urozeného miláčka.

Nejenom Británie, ale celý svět upíná v posledních týdnech pozornost k princi Harrymu a jeho snoubence Meghan Markle (36). Královská svatba bude bezpochyby událostí příštího roku. Bude se konat v květnu. Do té doby je před královským párem ještě spousta práce!

Vypadá to, že výběr správných svatebních šatů je pro Meghan klíčový. Jelikož moc dobře ví, jak důležitá byla pro Harryho jeho maminka, chce, aby byla na svatbě s nimi. Byť jen prostřednictvím symbolů, které mají odkázat na ušlechtilé životní postoje Lady Diany, která tragicky zahynula při honičce s paparazzi v Paříži.

„Meghan módu zbožňuje a chce, aby její svatební šaty byly dokonalé. Dává si velmi záležet, aby do nich nějakým způsobem zakomponovala odkaz princezny Diany. Harry ji nesmírně miloval, a tak chce, aby tam byla v ten důležitý den s nimi. Proto všechno probírá s Elizabeth Emanuel, která navrhovala šaty na veselku právě Dianě,“ prozradil zdroj, jenž má blízko ke královské rodině.

Je tak naprosto jasné, že finální podoba šatů bude jedním z největších překvapení královské svatby. Jsme vážně zvědaví, s čím se Meghan vytasí!

Související články

Další články