Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Tajemství staré bambitky 2: Princezně Kubařové odzvonilo, hvězdička Bečková chce být režisérkou

Tajemství staré bambitky 2 s Tomášem Klusem: Princezna Valentýna Bečková chce být režisérkou
Zdroj: koláž eXtra.cz/eXtra.cz Pavel Dvořák/eXtra.cz Renata Bušková
+ Dalších 9 fotografií
pohádka

Diváci České televize během velikonočních svátků mohli zhlédnout pokračování pohádky Tajemství staré bambitky. Ve snímku se malí i velcí fanoušci pohádek setkají s napraveným loupežníkem Ondřejem Vetchým a králem Tomášem Klusem. Veronika Khek Kubařová se ujala role královny a roztomilou princezničku ztvárnila vycházející dětská herecká hvězda Valentýna Bečková. 

Princeznám odzvonilo

Na velikonoční pondělí čekala televizní diváky řada pohádek, mezi nimi i pokračování oblíbené pohádky Tajemství staré bambitky, v němž zazářila celá řada českých herců. Ve druhém díle vedle Ondřeje Vetchého se opět objevil známý zpěvák Tomáš Klus či krásná Kamila Janovičová.

Příběh se odehrává několik let poté, co v prvním díle bylo zlo potrestáno. Rodina krále Jakuba a královny Aničky se rozroste o roztomilou a zvídavou princezničku Johanku, v jejíž roli se objevila dětská herecká hvězdička Valentýna Bečková. Do děje Tajemství staré bambitky 2 vstoupí herečka Veronika Khek Kubařová, která z princezny povýšila na královnu, trochu naivní, ale dobrosrdečnou.

"S princeznami to asi fakt skončilo. To už opravdu nejde," smála se herečka v pořadu Blízká setkání. Zároveň ale dodala, že ji to netíží. "Jednu dobu jsem musela často odpovídat na otázku, jestli mě ty věčné princezny už nenudí. Ale já to brala jako výzvu, aby dobro, které jsem tam zastupovala, nebylo za blbce."


Chce být režisérkou

Podle zajímavostí o filmu, které uvádí web ČSFD, se pohádka natáčela necelý měsíc v osmi různých lokacích. Ušito bylo pro herce a komparzisty 60 kostýmů a 300 jich pocházelo z filmových fundusů. Čistě pro snímek bylo vyrobeno 18 paruk a nechyběly ani desítky falešných vousů, copů, příčesků i knírů.

Rozhovor s Valentýnou Bečkovou:


Desetiletá filmová princezna Johanka, kterou ztvárnila Valentýna Bečková, prozradila, že by se filmařině ráda věnovala i v dospělosti, ovšem zejména jako režisérka. „Chtěla bych být režisérka, ale občas bych si i zahrála. Chtěla bych dělat obojí. Už si doma do deníčku píšu filmy,“ prozradila v rozhovoru pro Český rozhlas 2 talentovaná dívka.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy