Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Tajemství sociálních sítí Gottových dcer Charlotte a Nelly: Drsný zákaz od vdovy Ivany

Tajemství sociálních sítí Gottových dcer Charlotte a Nelly: Drsný zákaz od vdovy Ivany
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 24 fotografií
gottovy dcery
Jejich vrstevnice jsou na sociálních sítích jako doma, ale Charlotte (13) a Nelly (11) mají smůlu. Profily na populárním Instagramu si sice založily, nesmějí tam ale přidávat fotky, ze kterých by bylo zřejmé, co zrovna dělají. Maminka a vdova po zesnulém Karlu Gottovi (†80) Ivana (43) nehodlá nic ponechat náhodě!

Charlotte Ella Gottová (13) si založila Instagram na začátku letošního roku. Nechala fanoušky nahlédnout do svého soukromí na více než 70 fotografiích, jenomže to už Ivana Gottová (43) zbystřila a rázně zavelela!

Dcera nejslavnějšího českého zpěváka není obyčejnou dívkou a její maminka si to moc dobře uvědomuje. Charlotte zkrátka nesmí dělat to, co je pro jiné holky v jejím věku normální. Instagram musela promazat, ale i když má na sociální síti pouhých osm fotografií, stejně ji sleduje bezmála 100 tisíc lidí. V létě se podělila o snímky z dovolené v Itálii, poslední fotku z Bertramky přidala 20. září.

Nelly pod přísnou kontrolou

Podobně je na tom její mladší sestra Nelly Gottová (11), která si na Instagramu může vyskakovat ještě méně. Přestože má na profilu, který sleduje téměř 19 tisíc fanoušků, o dvě fotky víc, má ho nastavený jako soukromý. Ivana tak může mít pod kontrolou, kdo přesně její dceru na sociální síti sleduje, protože každého uživatele je potřeba schválit.

Účty Charlotte i Nelly spojuje jejich velký obdiv ke zpěvačce Arianě Grande (26). Ani jedna ji nezapomněla zmínit v instagramovém popisku.

Související články

Další články