Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Tajemství slavné erotické scény v Titanicu: Tuhle nechutnost udělali filmaři Rose a Jackovi, aby vypadali vzrušeně!

Zdroj: YouTube.com
+ Další fotografie
V dalším dílu nového seriálu eXtra.cz se podíváme na slavnou erotickou scénu z velkofilmu minulého století Titanic. Jak probíhalo zákulisí natáčení sexu v autě? A proč Kate Winslet ukázala Leonardu DiCapriovi prsa jen pár minut poté, co se poprvé viděli?

Na světě asi není člověka, který by alespoň jednou v životě neviděl Titanic, megatrhák z roku 1997, který do kina přilákal miliony lidí, dostal 11 Oscarů a filmařům vydělal v přepočtu 34 miliard korun. Z Kate Winslet (39) a Leonarda DiCapria (40) udělal přes noc hvězdy, které si najednou už nemohly jen tak vyjít na ulici. Nejen kvůli tomu DiCaprio několikrát přiznal, že Titanic zrovna nemá moc rád. Na obnovenou premiéru filmu dokonce odmítal přijít, protože se prý na svůj výkon nedokáže ani na minutu podívat. Je tedy dost možné, že svůj film, který ho vystřelil do Hollywoodu, nikdy neviděl.

Co by to ale bylo za film, kdyby v něm chyběla milostná scéna Ta titanicová dokonce patří podle žánrových žebříčků mezi ty nejžhavější, ačkoli pokud si vzpomínáte, v ní nic není vidět. Jen upocená těla herců. O skutečný pot v reálu nešlo. Jak se nechala slyšet Winslet, režisér tehdy přikázal namazat je vazelínou, aby herci vypadali důvěryhodně vzrušeně.

Natáčení erotických scén není žádné vzrůšo a pro herce je obvykle stres. Kate ale o roli stála za každou cenu, a tak režisérovi chtěla dokázat, že není žádná stydlivka a při natáčení choulostivých scén nebude dělat drahoty. Proto když ji seznámili s DiCapriem, sundala tričko a ukázala mu prsa, chtěla tím prý prolomit ledy. No, povedlo se. Pochopitelně až na ten, který Titanic potopil.

Související články

Další články