Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Tajemství sexuality Ewy Farné: Víme, který lamač dívčích srdéček ji připravil o věneček!

Ewa Farna a dvě největší dosavadní lásky jejího života, Marcus
a Tomáš.
+ Další fotografie

Ewa Farna (19) a její kluci a podprsenky a vůbec tohle všechno, to vás hrozně dráždí. Pojďme si tedy připomenout složitou cestu Ewy na start opravdového sexuálního života.

Podle bulvární novinářky Zuzky Fojtíkové, která se soukromím u nás populární polské zpěvačky zabývá, se totiž prvenství v tomto směru neprávem připisuje špatnému muži: „S Marcusem Tranem sice dva roky chodili, ale bylo to spíš tak, že ona do něj byla hotová v Polsku a on řádil po Praze. O panenství ji asi připravil až Klus v jejich pražském bytě,“ říká novinářka s tím, že na Farné se záležitost pozitivně projevila i v chování.

Novinářka naráží na zamilované jaro 2010, kdy ředitel Farné, mocný šéf slezskopolského šoubyznysu a švagr Františka Janečka (ne, neřekneme vám proč, nesmí se to psát), Lešek Wronka, vymyslel, že předávání Andělů bude moderovat právě Farna s Tomášem Klusem (27).

A protože Ewa Farna nic moderovat nemůže, leda by se to naučila nazpaměť a měla málo textu, tak se s Klusem na Anděly měsíc připravovali tak vehementně, až spolu začali bydlet v pražských Vršovicích.

Když se po pár měsících Tomáš probral z úletu, citlivě Ewě vysvětlil, že na sebe nemají čas a oba musejí jít dál (překlad: už mě nebavíš, v posteli je s tebou nuda a já tě nechci podvádět, takže tu máš první třídu Pendolino do Ostravy a měj se), a vrátil se zpět do náruče starších a zkušenějších.

O panenství tedy Ewu zřejmě připravil až Tomáš Klus, což je také důvod, proč na něj Ewa při každé příležitosti kouká jako na svatý obrázek.

Howgh, taková je pravda a netvařte se pohoršeně, stejně vás to děsně zajímalo, tak buďte rádi, že vám konečně někdo řekl pravdu a nic než pravdu.

Mohlo by vás zajímat

Další články