Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Tajemství Sámerových blond kadeří: Postup, na kterém dokázal neskutečně ušetřit

Zdroj: archiv
+ Dalších 29 fotografií
SUPERBLOND
Někdejší hvězda první řady SuperStar Sámer Issa (34) překvapil mnohé své kolegy, ale i fanoušky změnou vlasové vizáže. Blonďaté kadeře by u něj čekal málokdo... A redakci eXtra.cz přiznal tajemství kolem své netradiční hřívy. Zaplatil pouze za barvu a byly mu "vyráběny" s velkou láskou. Zkrátka Sámer přiznal, že na svém novém vzhledu hodně ušetřil.

Mysleli jste si, že blondýn Sámer si skočil do profesionálního kadeřnictví, kde nechal za novou vizáž tisíce korun? Ani omylem. „Na blond mě obarvila přítelkyně Pavla. Dlouho chtěla, abych byl blond, a tak jsem to zkusil. Je s výsledkem moc spokojená a já také,“ vysvětlil finalista první řady pěvecké show SuperStar.

„Pavla na mé vlasové vizáži pracovala několik hodin. Vlasy se musely odbarvit a následně nanést barva. Tím, že mi to dělala doma, tak to pár hodin trvalo a výsledek je myslím v klidu,“ upřesnil nadaný zpěvák.

Další experimenty už lidé u něj ale nemají čekat. „Stačilo tohle a víc není třeba. Zkusili jsme si to, s výsledkem jsme spokojeni,“ dodal Sámer Issa, který po boku své o devět let starší partnerky doslova rozkvetl…

Související články

Další články