Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Tajemství rozpadu manželství Jitky Boho: Co se stalo a proč se prý k sobě ještě vrátí

Lukáš Boho a Jitka Boho
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
KRIZE
Navenek působili jako idylický pár, ale ve skutečnosti se jejich vztah podobal papiňáku těsně před výbuchem. Jitka Boho (27) a její manžel Lukáš (35) už spolu nebydlí a krásná modelka a zpěvačka dokonce naznačila, že určitě dojde k rozvodu. Jenže podle její kamarádky to prý nebude tak žhavé a ještě se k sobě vrátí.

„Oni měli doma Itálii už delší dobu. Jsou nekompatibilní, ale to přece ve vztahu bývá někdy to nejatraktivnější, že se dvojice snaží vyladit, vyjít si vstříc a vzájemně se přizpůsobit. Potíží Jitky je, že už dávno si vysnila harmonickou rodinu jako z pohádky. Když ji získala, nepřišel ten pocit, který čekala. Je zvyklá mužům podstrojovat, oddat se jim, chovat se k nim jako ke králům. A pak jsou chlapi, kteří by naopak měli tohle dělat pro ženu, ale nedělají, navíc ani nemají v povaze tohle opětovat,“ řekla eXtra.cz blízká kamarádka znesvářeného páru.

Vyčerpání

„Jak už jsem říkala, krizi prožívají dlouhodobě. Leccos se teď spekuluje i o nevěře, ale o tom bych nechtěla mluvit. Každopádně určitě nic takového nebylo hlavní příčinou jejich rozchodu. Nezapomeňte, že spolu byli kolikrát nonstop, pracovali spolu na muzice, vychovávali dceru. A k tomu jsou oba úplně jiní. Další věc jsou finance, kterými vůbec neoplývali. Prostě už si celkově lezli na mozek,“ myslí si náš zdroj, podle níž vina je jak na straně krásné modelky, tak Lukáše Boho

„Vyčerpali se. Já osobně to vidím tak, že si od sebe možná jen odpočinou a zase se k sobě vrátí. Nevidím tam nic tak fatálního, aby to nemohli slepit. A to ani teď, když s tím šla Jitka měsíc po odstěhování ven. Budou zase spolu,“ věří přítelkyně.

Oznámení

Jitka Boho oznámila rozchod statusem na sociální síti.

„Asi nastala ta chvíle, kdy vám chci sdělit něco, co pro mne není vůbec jednoduché. V mém soukromém životě došlo k určitému zlomu, který hodně věcí změnil a ještě změní. Určitě to nebude jednoduché, ale nemohla jsem jinak. Mým středobodem vesmíru je a bude navždy Rosálka,“ uvedla poměrně chladně a nekompromisně Jitka Boho, dříve Válková. Tak uvidíme, jestli jí ta rozhodnost vydrží…

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy